Osvita.ua Вища освіта Новини вищої освіти Вузи мають оприлюднити правила прийому абітурієнтів до 9 грудня
Вузи мають оприлюднити правила прийому абітурієнтів до 9 грудня

Міністерство освіти звернулося до керівників вищих навчальних закладів з проханням оприлюднити погоджені правила прийому

Вузи мають оприлюднити правила прийому абітурієнтів до 9 грудня

В листі профільного міністерства, що адресований керівникам вузів, зокрема зазначається, що у зв’язку з тим, що міністерством завершено погодження правил прийому, вищим навчальним закладам необхідно оприлюднити їх на офіційних web-сайтах та інформаційних стендах приймальних комісій.

Оприлюднення умов прийому має відбутися з метою інформування вступників та громадськості щодо особливостей вступної кампанії 2012 року.

Враховуючи це, міністерство просить оприлюднити погоджені правила прийому не пізніше 9 грудня 2011 року.

Зазначимо, що після оприлюднення правил прийому до кожного вузу, абітурієнти матимуть можливість ознайомлення з основними параметрами вступу до навчального закладу, зокрема приймати рішення щодо переліку необхідних тестів ЗНО для вступу на обрану спеціальність та інших особливостей процедури зарахування на навчання до вищих навчальних закладів у 2012 році.

Нагадаємо, що приймальні комісії розпочнуть прийом документів від абітурієнтів 2 липня, цьому передуватиме проведення зовнішнього незалежного оцінювання досягнень випускників шкіл. У відповідності із затвердженим календарним планом проведення тестування, ЗНО-2012 розпочнеться 15 травня.

Освіта.ua
02.12.2011

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Оксана Іванівна
Минулого року міністерство освіти скоротило кількість місць державного замовлення у вишах на 40-45%, тобто, у 2011 р. державних місць було на 40-45% менше, ніж 2010-го. Це пов'язувалося з малою кількістю абітурієнтів у 2011 порівняно з іншими роками (усього 190 тис). У 2012 році абітурієнтів буде удвічі більше, десь 350-360 тис, а квоти на держзамовлення не збільшили. ЧОМУ?????? До кого звертатися з цим питанням? І якщо 2011 року був недобір студентів, то 2012-го їх буде величезний перебір, а ще коли врахувати нахабство пільговиків, котрі зі своїми мінімальними балами теж пхаються на держмісця, щоб згодом на першій-другій сесії вилетіти... Хай тоді у найпрестижніші виші пільговиків не беруть! Люди, де справедливість? Де совість у нашого міністра освіти? У якому місці вона в нього пришита?
читач
Для Оксана Іванівна: У 2012 році змінились правила вступу до всіх ВНЗ: мінімальна кількість балів сертифіката для допуску до участі в конкурсі або зарахування на навчання поза конкурсом, чи за співбесідою по профільних предметах має бути не меньше 140 балів. А крім того у ВНЗ і без цього мають можливість збільшувати мінімальну кількість балів по профільних предметах, що і було у престижних ВНЗ. Тож в 2012 році більше випускників, а вступників до ВНЗ, не обов’язково, буде більше.
макс
Для Оксана Іванівна: хто тобі сказав що не поновили?))бюджету так само як в 2010р)))якщо не поновлять то взагалі приберуть...ну і за рахунок підвищення прохідного балу різко скоротиться к-ть вступників (наприклад: на моєму потоці десь чоловік 30-40 ненабрало у 2010р 140 б по історії)
Маргарита
Для читач: Точно, в моєму ВУЗі ще в 2008 мінімальна кількість балів з математики була 175. А бюджетних місць що тоді було 20, що і в 2011.
Коментувати
ЛИСЯК АЛІНА
Я НАВЧАЮСЯ НА СТАЦІОНАРІ В ПЕДУНІВЕРСИТЕТІ. В цьому році ще раз хочу здати ЗНО.Має право мій ВУЗ надати оригінали документів мені на час здачі ЗНО?
читач
Для ЛИСЯК АЛІНА: А які оригінали з університету треба на час здачі ЗНО? Паспорт не в університеті, а копія документа про повну загальну середню освіту, невже не залишилась після вступу?
Коментувати

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!