Osvita.ua Вища освіта Новини вищої освіти Вузи України погодили власні правила прийому у Міністерстві освіти
Вузи України погодили власні правила прийому у Міністерстві освіти

Завершено погодження правил прийому до вузів, якими встановлено умови зарахування абітурієнтів на навчання та інші особливості проведення вступної кампанії вузами країни у 2012 році

Вузи України погодили власні правила прийому у Міністерстві освіти

Погоджені правила прийому вузів містять вимоги до рівня освіти абітурієнтів, строки прийому заяв і документів, вступних екзаменів, конкурсного відбору та зарахування на навчання, порядок прийому заяв і документів для вступу, в т.ч. в електронній формі, формування та оприлюднення рейтингового списку вступників, значення мінімальної кількості балів з кожного предмета у сертифікаті ЗНО, з якими абітурієнт може бути допущений до участі в конкурсі, інші особливості прийому абітурієнтів на навчання під час проведення вступної кампанії-2012.

У Міністерстві освіти зазначили, що погоджені правила прийому мають бути оприлюднені навчальними закладами на сайтах вузів та інформаційних стендах приймальних комісій не пізніше 9 грудня.

Зазначимо, що після оприлюднення правил прийому до кожного вузу, абітурієнти матимуть можливість ознайомлення з основними параметрами вступу до обраного навчального закладу, зокрема приймати рішення щодо переліку необхідних тестів ЗНО для вступу на обрану спеціальність та інших особливостей вступу до обраних навчальних закладів у 2012 році.

Нагадаємо, що приймальні комісії розпочнуть прийом документів від абітурієнтів 2 липня, цьому передуватиме проведення зовнішнього незалежного оцінювання досягнень випускників шкіл. У відповідності із затвердженим календарним планом проведення тестування, ЗНО-2012 розпочнеться 15 травня.

Освіта.ua
30.11.2011

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
учениця
скажіть а в скільки вузів можна подавати документи??? і на скільки факультетів??????7

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!