Osvita.ua Вища освіта Новини вищої освіти У Києві закрито два приватних вузи
У Києві закрито два приватних вузи

На наступному засіданні Державної атестаційної комісії (ДАК) буде розглянуто питання про анулювання ліцензій ще чотирьох навчальних закладів, у тому числі однієї філії національного ВНЗ

У Києві закрито два приватних вузи

Про це у інтерв’ю газеті Україна Молода повідомив Голова Державної інспекції навчальних закладів України Михайло Гончаренко.

За його словами, за результатами перевірок, що були проведені у минулому навчальному році, та на підставі виявлених порушень було прийнято рішення анулювати ліцензії двох київських вузів.

"Це Київський інститут соціальних і культурних зв’язків імені Святої княгині Ольги та Український фінансово–економічний інститут. У цих ВНЗ був низький рівень кадрового забезпечення, недостатня навчально–методична база, проблеми з лекційним навантаженням на викладачів, а також низький рівень успішності студентів, який виявили після написання міністерських контрольних робіт", - повідомив Михайло Гончаренко.

Також він зазначив, що на наступному засіданні ДАК буде розглянуто питання про анулювання ліцензій ще декількох навчальних закладів.

"На сьогоднішній день інспекція готується до участі в черговому засіданні ДАК, де представить на розгляд питання про анулювання ліцензій ще щонайменше чотирьох навчальних закладів, у тому числі однієї філії національного ВНЗ. Із точки зору коректності поки що я не хотів би їх називати. І думаю, що вони будуть не останніми, бо ми рішуче налаштовані боротися з неякісною освітою і вишами, які в народі називають "торговцями дипломами", - сказав Гончаренко.

Студенти закритих навчальних закладів продовжать навчання у інших вищих навчальних закладах. "Діти обов’язково матимуть можливість довчитися й отримати дипломи - міністерством передбачено, що студентів таких ВНЗ забиратимуть інші університети. Місця для подальшого навчання їм нададуть протягом кількох місяців", - підкреслив голова Державної інспекції навчальних закладів України.

Нагадаємо, у квітні цього року, Президент України затвердив Положення про Державну інспекцію навчальних закладів України, мета якої є реалізація державної політики у сфері освіти шляхом здійснення державного нагляду за діяльністю навчальних закладів.

Освіта.ua
25.11.2011

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Рома
Действительно, во многих частных вузах уровень образования крайне низок. Но ведь это относится и к половине (если не больше) государственных. В условиях, когда МОНМС закрывает глаза на недостатки подведомственных вузов, закрытие частных (даже обоснованное) выглядит как недобросовестная конкуренция.
вася
Для Рома: а куда деваться преподавателям этих Вузов?
Рома
Для вася: Странный вопрос. Те, кто не может давать качественное образование, должны уйти из сферы образования. Другое дело, что сегодня ведущие специалисты рассеяны по многим вузам Украины. И если МОНМС имеет планы сокращения числа вузов, то ему следует разработать программы, направленные на стимулирование перехода этих специалистов в остающиеся университеты.
Коментувати

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!