У Києві закрито два приватних вузи

На наступному засіданні Державної атестаційної комісії (ДАК) буде розглянуто питання про анулювання ліцензій ще чотирьох навчальних закладів, у тому числі однієї філії національного ВНЗ

У Києві закрито два приватних вузи

Про це у інтерв’ю газеті Україна Молода повідомив Голова Державної інспекції навчальних закладів України Михайло Гончаренко.

За його словами, за результатами перевірок, що були проведені у минулому навчальному році, та на підставі виявлених порушень було прийнято рішення анулювати ліцензії двох київських вузів.

"Це Київський інститут соціальних і культурних зв’язків імені Святої княгині Ольги та Український фінансово–економічний інститут. У цих ВНЗ був низький рівень кадрового забезпечення, недостатня навчально–методична база, проблеми з лекційним навантаженням на викладачів, а також низький рівень успішності студентів, який виявили після написання міністерських контрольних робіт", - повідомив Михайло Гончаренко.

Також він зазначив, що на наступному засіданні ДАК буде розглянуто питання про анулювання ліцензій ще декількох навчальних закладів.

"На сьогоднішній день інспекція готується до участі в черговому засіданні ДАК, де представить на розгляд питання про анулювання ліцензій ще щонайменше чотирьох навчальних закладів, у тому числі однієї філії національного ВНЗ. Із точки зору коректності поки що я не хотів би їх називати. І думаю, що вони будуть не останніми, бо ми рішуче налаштовані боротися з неякісною освітою і вишами, які в народі називають "торговцями дипломами", - сказав Гончаренко.

Студенти закритих навчальних закладів продовжать навчання у інших вищих навчальних закладах. "Діти обов’язково матимуть можливість довчитися й отримати дипломи - міністерством передбачено, що студентів таких ВНЗ забиратимуть інші університети. Місця для подальшого навчання їм нададуть протягом кількох місяців", - підкреслив голова Державної інспекції навчальних закладів України.

Нагадаємо, у квітні цього року, Президент України затвердив Положення про Державну інспекцію навчальних закладів України, мета якої є реалізація державної політики у сфері освіти шляхом здійснення державного нагляду за діяльністю навчальних закладів.

Освіта.ua
25.11.2011

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Рома
Действительно, во многих частных вузах уровень образования крайне низок. Но ведь это относится и к половине (если не больше) государственных. В условиях, когда МОНМС закрывает глаза на недостатки подведомственных вузов, закрытие частных (даже обоснованное) выглядит как недобросовестная конкуренция.
вася
Для Рома: а куда деваться преподавателям этих Вузов?
Рома
Для вася: Странный вопрос. Те, кто не может давать качественное образование, должны уйти из сферы образования. Другое дело, что сегодня ведущие специалисты рассеяны по многим вузам Украины. И если МОНМС имеет планы сокращения числа вузов, то ему следует разработать программы, направленные на стимулирование перехода этих специалистов в остающиеся университеты.
Коментувати