Вищі навчальні заклади розпочали погодження правил прийому абітурієнтів у 2012 році

У понеділок в Міністерстві освіти розпочалася робота з погодження правил прийому до вищих навчальних закладів у 2012 році

Вищі навчальні заклади розпочали погодження правил прийому абітурієнтів у 2012 році

Погодження правил прийому відбувається за графіком затвердженим освітнім відомством, відповідно до якого вузи всіх регіонів країни протягом тижня матимуть можливість погодити власні умови прийому абітурієнтів, що використовуватимуть під час вступної кампанії-2012.

Правила прийому усіх без виключення вузів мають містити вимоги до рівня освіти вступників, строки прийому заяв і документів, вступних екзаменів, конкурсного відбору та зарахування на навчання, порядок прийому заяв і документів для вступу, в т.ч. і в електронній формі, формування та оприлюднення рейтингового списку вступників, значення мінімальної кількості балів з кожного предмета у сертифікаті ЗНО, з якими вступник може бути допущений до участі в конкурсі, інші особливості прийому на навчання.

У Міністерстві освіти повідомили, що у перший день роботи погоджено правила прийому навчальних закладів з п’яти областей. Роботу з погодження має бути завершено 29 листопада, після чого вищі навчальні заклади мають оприлюднити їх на власних сайтах та у ЗМІ.

Зазначимо, що правила прийому до кожного вузу мають бути оприлюдненні вищими навчальними закладами з метою інформування абітурієнтів про власні умови вступу у 2012 році.

Нагадаємо, що прийом документів від абітурієнтів розпочнеться 2 липня, цьому передуватиме проведення зовнішнього незалежного оцінювання досягнень випускників навчальних закладів системи загальної середньої освіти. У зв’язку із скороченням навчального року ЗНО-2012 розпочнеться 13 травня.

Освіта.ua
22.11.2011

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів