Підготовка до вступної кампанії-2012 вийшла на фінішну пряму

Директор департаменту вищої освіти Ярослав Болюбаш в коментарі газеті "Освіта України" розповів про хід підготовки та особливості вступної кампанії-2012

Підготовка до вступної кампанії-2012 вийшла на фінішну пряму

Характеризуючи основні аспекти вступної кампанії-2012 році Я. Болюбаш зазначив, що новацією майбутньої вступної кампанії стане введення норми про збільшення прохідного бала сертифіката ЗНО з профільних предметів з 124 до 140.

Він нагадав, що прийом заяв і документів від вступників на навчання на основі базової або повної загальної середньої освіти на денну форму навчання розпочнеться 2 липня та триватиме до 31 липня.

Прийом документів від інших осіб, які мають проходити вступні випробування буде завершено 20 липня, а самі вступні випробування триватимуть з 21 по 31 липня.

Також у наступному році буде збережено електронну систему подачі документів абітурієнтами.

Болюбаш зазначив, що під час проведення вступної кампанії, абітурієнти матимуть право подавати сертифікати Українського центру оцінювання якості освіти видані у період з 2008 до 2012 років.

Коментуючи рівень інформаційної складової майбутньої вступної кампанії, Болюбаш повідомив, що найближчим часом вищі навчальні заклади мають погодити власні умови прийому з Міністерством освіти та оприлюднити їх в ЗМІ та на своїх сайтах.

Також рівню інформованості абітурієнтів про вступну кампанію, на думку Болюбаша сприятиме підготований до видання "Довідник абітурієнта -2012", що буде містити інформацію про вступну кампанію, а також робота інформаційної системи "Конкурс", що має бути джерелом інформації про спеціальності, конкурс, вартість навчання тощо.

Як повідомлялося раніше, міністр освіти Дмитро Табачник повідомив, що за попередніми підрахунками участь у вступній кампанії-2012 братимуть близько 350 тисяч абітурієнтів.

Як відомо, основна сесія зовнішнього незалежного оцінювання розпочнеться 13 травня та завершиться не пізніше 7 червня. Реєстрація учасників ЗНО-2012 стартує 1 січня 2012 року.

Освіта.ua
21.11.2011

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів