Osvita.ua Вища освіта Новини вищої освіти На Державну інспекцію навчальних закладів покладаються нові завдання, - М.Гончаренко
На Державну інспекцію навчальних закладів покладаються нові завдання, - М.Гончаренко

Голова Державної інспекції навчальних закладів Михайло Гончаренко розповів про головні напрями діяльності установи

На Державну інспекцію навчальних закладів покладаються нові завдання, - М.Гончаренко

Він наголосив на необхідності здійснення модернізації системи управління освітою, а також контролі за цим процесом як невід’ємної функції управління.

"На Державну інспекцію навчальних закладів покладаються нові завдання щодо зміни підходів до реалізації її функцій", - зазначив керівник інспекції.

"Інспекція повинна не тільки здійснювати різнопланові заходи державного контролю з метою виявлення порушень і недоліків у діяльності навчальних закладів для прийняття караючих управлінських рішень. У першу чергу, ми зобов’язані вести пошук причин складностей у їхньому розвитку і брати участь у виробленні концепції можливих шляхів усунення цих недоліків та проблем", - повідомив Гончаренко.

Серед інших першочергових завдань, що потребують невідкладного вирішення, голова Держінспекції зупинився на якості підготовки школярів у сільських малоукомплектованих школах, низькій якості освіти й не завжди добросовісній підготовці випускників технікумів і коледжів до вступу у вищі навчальні заклади.

Також Михайло Гончаренко підписав розпорядження про створення телефонної "гарячої лінії" для звернень громадян. Телефонна лінія інспекції працюватиме за номером (044) 239-16-81.

Нагадаємо, положення про Державну інспекцію навчальних закладів України затверджено Указом Президента у квітні 2011 року.

Основним завданням Державної інспекції є реалізація державної політики у сфері освіти шляхом здійснення державного нагляду за діяльністю навчальних закладів незалежно від їх підпорядкування і форм власності.

Михайло Гончаренко був призначений на посаду голови Державної інспекції навчальних закладів України наприкінці серпня цього року.

Освіта.ua
16.11.2011

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Олена
Скільки можна контролювати цих нещасних вчителів? Постійні зміни до змін (Положення про атестацію), паперова ейфорія, а коли займатись навчанням учнів, студентів? Коли готуватись до впровадження інновацій?
volvh4
"низькій якості освіти й не завжди добросовісній підготовці випускників технікумів і коледжів до вступу у вищі навчальні заклади" - вот основополагающее.Техникум, колледж пристегнуть к ВУЗу, а ВУЗ выбросить с бюджетной сферы- зарабатывайте сами и содержите колледжи. техникумы и себя . Остается одна проблема, как гвоздь в ж....- куда примкнуть школы? Дабы в бюджете остались одни депутаты!
Рома
Кто не умеет делать - учит других. Кто не умеет учить - учит, как надо учить. Кто и этого не умет, инспектирует всех участников процесса.
Діна
Мало нам адміністрації, що готова розірвати нас за будь-що, міського департаменту, обласного... Щоб вам, любі друзі, було так же пакосно на душі, скільки капостей ви робите вчителям.Останні роки це не робота, а суцільні нервові зриви.
Рома
Члены госинспекции, как плохие студенты, сидят в задних рядах и занимаются своими делами. Скорее всего, и работать будут так же.
Светлана
С понедельника в нашем городе по школам работает КРУ. Надо отрабатывать повышение зарплаты!
читач
Відділи освіти, управління освіти, Міністерство освіти з прибамбасами... А тепер ще й Держінспекція для слідкування за неугодними. Повний Даунбас.
Учитель
Для читач: Ничего удивительного. ПР - большое тело и маленький мозг…а, вот проблемы, у всех остальных.
Коментувати
DR
"виявлення порушень і недоліків у діяльності навчальних закладів для прийняття караючих управлінських рішень..." О так, - карати вони вміють, су... А який ПФ, чи держ установу захоплять люди сьогодні? Прохфессионалы
Просто учитель
Яка в х.... інспекція. Віддайте зарплату за жовтень місяць...
салон
Для Просто учитель: Зарплату дали інспекції, щоб вас провіряла.
Коментувати

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!