Тисячі студентів КПІ вимагали зустрічі з міністром освіти

Майже 5 тисяч студентів Київського політехнічного інституту під стінами Міністерства освіти вимагали зустрічі з Дмитром Табачником

Тисячі студентів КПІ вимагали зустрічі з міністром освіти

Акція викликана тим, що вже більш як півтора місяця студентський та трудовий колектив НТУУ "КПІ" не можуть отримати офіційну відповідь від Міністерства освіти, коли буде оголошено конкурс на заміщення посади ректора КПІ, і хто буде з 1 листопада виконуючим обов’язки ректора, коли закінчиться каденція діючого ректора, повідомляє УНІАН.

Мітинг розпочався з Площі Знань, що розташована на території КПІ. На цей мітинг студенти попередньо запрошували Дмитра Табачника, але оскільки він не з’явився учасники мітингу багатотисячною колоною попрямували до міністерства.

Однак, до студентів міністр освіти не вийшов. Натомість вийшов заступник міністра Петро Куліков. Він зауважив, що висловлює тільки свою власну позицію, і тому не зміг дати офіційну відповідь на запитання студентів, хто саме 1 листопада буде виконуючим обов’язки ректора КПІ.

Студенти вручили Куликову резолюцію, яку він пообіцяв передати міністру. В резолюції студенти вимагають, щоб з 1 листопада виконуючим обов’язки був нинішній ректор Михайло Згуровський, і щоб саме 1 листопада було оголошено конкурс на заміщення посади ректора.

П.Куликов пообіцяв, що у четвер буде офіційна відповідь міністерства, хто 1 листопада буде виконувати обов’язки ректора КПІ. Він також пообіцяв провести переговори з міністром, щоб він зустрівся зі студентами.

Студенти також пообіцяли, що у разі призначення в.о. ректора іншої особи, вони не пускатимуть її територію КПІ. У разі невиконання своїх вимог студенти оголосили, що страйкуватимуть безстроково.

Нагадаємо, студенти КПІ раніше заявляли про те, що міністр освіти Дмитро Табачник збирається "захопити КПІ", бо конкурс на посаду ректора досі не оголошений, хоча термін повноважень чинного ректора закінчується 1 листопада.

Студенти пригрозили Міністерству освіти й науки "Сталінградом", якщо університету не дадуть обрати ректора. Водночас, Дмитро Табачник запевняв, що нового ректора Київському політехнічному інституту ніхто не нав`язує.

Освіта.ua
26.10.2011

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів