Значних змін в правилах прийому до вузів не передбачено, - Д.Табачник

Про це міністр освіти і науки Дмитро Табачник заявив під час зустрічі зі старшокласниками загальноосвітніх навчальних закладів міста Києва

Значних змін в правилах прийому до вузів не передбачено, - Д.Табачник

Метою зустрічі стало обговорення зі школярами проекту Національної стратегії розвитку освіти в Україні на 2012-2021 роки, повідомляє прес-служба Міністерства освіти.

Старшокласників представляли президенти районних рад, діти, які планують навчатися у педагогічних вищих навчальних закладах та діти з родин педагогів.

Під час зустрічі школярів цікавили питання стосовно зовнішнього незалежного оцінювання та умов вступу до вищих навчальних закладів.

Міністр запевнив майбутніх абітурієнтів, що значних змін в правилах прийому на 2012 рік не передбачено.

"Підтримую ідею створення банку даних (переліку запитань з усіх предметів, з числа яких методом виключення будуть внесенні завдання до тестів зовнішнього незалежного оцінювання). Банк даних повинен бути публічним і кожен вступник має право ознайомитися із запитаннями тесту", - сказав Д.Табачник.

Як повідомлялося раніше, інформацію щодо умов реєстрації та особливостей проходження зовнішнього незалежного оцінювання в 2012 році буде оприлюднено до кінця жовтня.

Передбачається, що вступники у 2012 році отримають право подавати сертифікати ЗНО, видані у 2012 році, або сертифікати за 2008, або 2009, або 2010, або 2011 роки.

Вступник матиме право подати заяву та документи про вступ не більше ніж до п’яти вищих навчальних закладів та не більше ніж на три напрями у кожному з них.

Однією з новацій вступної кампанії-2012, є встановлення конкурсного бала сертифікатів ЗНО на рівні не нижчому ніж 140 балів для профільних предметів та 124 бали з непрофільних конкурсних предметів.

Освіта.ua
20.10.2011

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Інна
Скажіть,будь ласка,яка кількість замовлення державних місць в Полтавській національній медичній академії,стоматологічний факуьтет?
Яна
по профильному надо ставить не меньше 170
К-124
А от цікаво, про систему "Конкурс", яку, як подейкують, цього року мають намір ліквідувати, оскільки вона декому, мов кістка в горлянці, нічого в суперміністра не питали?