Молодіжний конкурс ідей бізнесу "REAL START"

Студентський бізнес-інкубатор ДВНЗ "Київський національний економічний університет ім. В. Гетьмана" запрошує студентів взяти участь у конкурсі ідей бізнесу "REAL START"

Молодіжний конкурс ідей бізнесу "REAL START"

Суть проекту полягає у проходженні учасниками комплексу майстер-класів та тренінгів від успішних практиків, написання бізнес-планів та можливості проконсультуватися у провідних експертів щодо започаткування власної справи. Мета: трансформація ідей учасників в реально діючі бізнес-системи.

Учасники проекту візьмуть участь у таких майстер-класах та тренінгах: "Грошові потоки: створення власної справи", "Моделювання та фінанси бізнесу", "Маркетинг для старт-апу", "Презентація для інвестора", "Реєстрація компанії: вибір форми власності та оподаткування".

Учасники матимуть змогу отримати практичний бізнес-досвід, комерціалізувати інноваційні розробки, долучитися до програми розвитку підприємництва серед студентів університетів.

Крім отримання власного бізнес-проекту та плану власної справи, автор найкращого бізнес-проекту отримає стипендію у розмірі 40000 грн від Української вищої школи бізнесу на навчання за програмою "Створи свій бізнес", а також робоче місце в офісі організаторів. Усі переможці отримають заохочувальні призи. Зареєструватися на участь у проекті можна до 3 листопада.

Більш детальна інформація про проект – на сайті організаторів за посиланням http://real-start.org.ua/

Освіта.ua
17.10.2011

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів