Osvita.ua Вища освіта Новини вищої освіти Розпочато реєстрацію на Інформаційні дні освітньої програми Темпус
Розпочато реєстрацію на Інформаційні дні освітньої програми Темпус

Програму Темпус було засновано в 1990 році для максимально збалансованого співробітництва та вдосконалення систем вищої освіти в країнах-партнерах ЄС

Розпочато реєстрацію на Інформаційні дні освітньої програми Темпус

На сьогодні програма охоплює загалом 27 країн: на Західних Балканах, у Східній Європі, Центральній Азії, Північній Африці та на Ближньому Сході.

Програма Темпус фінансує міжуніверситетську співпрацю в сфері розробки та вдосконалення навчальних програм, управління університетами, взаємодії науковців та громадянського суспільства, партнерство освіти і бізнесу, а також структурні реформи в сфері вищої освіти. З 2007 року розпочато новий етап програми – Темпус IV, що триватиме до 2013 року.

Інформаційні дні програми Темпус IV відбудуться 27 жовтня цього року в Одесі, 10 листопада – у Дніпропетровську та 21 грудня – в Києві.

Під час заходів учасники можуть ознайомитися з особливостями п’ятого конкурсу програми Темпус IV, умовами участі, правилами заповнення аплікаційної форми та супроводжуючих документів, узяти участь у семінарі-тренінгу, дискусіях; обмінятися досвідом, дізнатись результати четвертого конкурсу програми Темпус ІV.

Також, у межах Інформаційних днів буде презентовано й інші програми Європейського Союзу: стипендіальну програму Еразмус Мундус та освітню програму Жана Моне. Окрім цього, буде висвітлено досвід вищих навчальних закладів, що беруть участь у цих програмах.

До участі запрошуються представники вищих навчальних закладів України, відповідальні за розвиток міжнародних зв’язків, проектну діяльність, а також інші організації, зацікавлені в розробці та запровадженні освітніх проектів ЄС: Темпус, програм Еразмус Мундус та Жана Моне.

Більш детальна інформація про інформаційні дні програми Темпус на сайті Темпус-офіс в Україні.

Освіта.ua
13.10.2011

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!