Osvita.ua Вища освіта Новини вищої освіти Новий конкурс Стипендіальної програми "Завтра.UA"
Новий конкурс Стипендіальної програми "Завтра.UA"

Триває прийом заявок від студентів, які бажають взяти участь у щорічному загальнонаціональному конкурсі Стипендіальної програми "Завтра.UA" Фонду Віктора Пінчука

Новий конкурс Стипендіальної програми "Завтра.UA"

Стипендіальна програма "Завтра.UA" Фонду Віктора Пінчука – перша приватна загальнонаціональна програма з підтримки талановитої молоді. Її головна мета сприяти формуванню та зміцненню нового покоління інтелектуальної та ділової еліти країни.

Участь у відкритому всеукраїнському конкурсі можуть взяти всі студенти 3-6 курсів денної форми навчання українських вищих навчальних закладів 4-го рівня акредитації. Критерії відбору – високий рівень фахових знань, самостійна наукова робота, лідерські, комунікаційні та творчі здібності.

На сьогодні програма охоплює всі регіони України, а кількість вищих навчальних закладів, що стали партнерами "Завтра.UA" за п’ять років існування, збільшилась з 11 до 75. За цей час стипендіатами програми стали понад 1 400 осіб.

Стипендіати "Завтра.UA" отримують від Фонду щомісячну стипендію розміром 942 грн протягом року, підтримку індивідуальних ініціатив, що мають творчий, науково-дослідницький та соціально-економічний характер; залучаються до участі у спільних соціальних проектах з фінансовою та організаційною підтримкою Фонду.

Також стипендіати відвідують щорічний Молодіжний форум "Завтра.UA", який відбувається в Києві; беруть участь у зустрічах Ялтинської Європейської Стратегії, публічних лекціях з провідними представниками бізнесу, політики та культури, долучаються до проектів Фонду та PinchukArtCentre.

Прийом документів та on-line реєстрація проходитимуть до 25 жовтня 2011 року. Реєстрація на Конкурс 2011/2012.

Освіта.ua
12.10.2011

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!