Проведення студентського референдуму заплановано на 20 жовтня

У Національному університеті "Львівська політехніка" відбулася представницька нарада з питань організації і проведення всеукраїнського студентського референдуму

Проведення студентського референдуму заплановано на 20 жовтня

Ініціаторами референдуму, що має на меті вивчення студентської думки щодо кардинальних реформ в освітній галузі, виступають Національний студентський союз, Асоціація правозахисних організаторів студентів та громадська ініціатива "Студентський захист".

Президент Всеукраїнської молодіжної громадської організації "Національний студентський союз" Анатолій Ігнатович зазначив, що ініціатива студентів схвалена керівництвом Міністерства освіти, а також молодіжними студентським організаціями.

Опитування студентів заплановано провести 20 жовтня, воно має пройти у понад 100 найбільших українських університетах. Всього ж у референдумі візьмуть участь понад 100 тисяч студентів.

Реципієнтам буде запропоновано відповісти на запитання стосовно нової редакції Закону "Про вищу освіту", підтримки норм Закону щодо підняття мінімальної стипендії до рівня прожиткового мінімуму, незмінності плати за навчання для контрактників упродовж всього терміну навчання, забезпечення обов’язкового фінансування органів студентського самоврядування та вільного вибору студентами навчальних дисциплін у межах варіативної частини змісту освіти.

Під час наради також відбулося обговорення проекту нової концепції розвитку студентського самоврядування в Україні, повідомляє прес-служба Національного університету "Львівська політехніка".

Нагадаємо, у Міністерстві освіти підтримали ідею проведення всеукраїнського опитування студентів щодо їх ставлення до освітніх реформ.

З метою вивчення думки студентів профільне відомство звернулося до керівників вищих навчальних закладів ІІІ-ІV рівнів акредитації, з проханням про сприяння проведенню всеукраїнського студентського опитування.

Освіта.ua
06.10.2011

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів