В Україні розпочався тиждень правових знань

З 3 по 7 жовтня в Україні традиційно відбуватиметься загальнонаціональний тиждень правових знань, що проводиться за ініціативи Міністерства юстиції України та приурочений до Дня юриста

В Україні розпочався тиждень правових знань

Як повідомив міністр юстиції Олександр Лавринович, у рамках акції Міністерство юстиції та територіальні органи юстиції проводитимуть низку заходів правоосвітнього та правовиховного характеру.

В усіх регіонах України органами юстиції будуть проведені конференції, лекції, бесіди, семінари, олімпіади, конкурси, вікторини, симпозіуми тощо.

У ході цьогорічного Тижня правових знань заплановано проведення зустрічей зі студентами юридичних факультетів вищих навчальних закладів, під час яких фахівці Міністерства юстиції прочитають тематичні лекції.

Окрім лекцій на правову тематику, студентам буде запропоновано діалог з питань законодавчого врегулювання того чи іншого кола питань, проблем ефективного правозастосування, окремих аспектів діяльності Міністерства юстиції, професії юриста в Україні.

5 жовтня вже традиційно буде проведено четвертий Всеукраїнський студентський форум правників, у якому візьмуть участь студенти юридичних вузів з усіх регіонів України. Захід відбуватиметься за підтримки Координаційної ради молодих юристів України при Міністерстві юстиції України на базі Європейського університету.

Освіта.ua
03.10.2011

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів