Osvita.ua Вища освіта Новини вищої освіти Студентські стипендії збільшуватимуться на суму індексації, - Мінфін
Студентські стипендії збільшуватимуться на суму індексації, - Мінфін

Міністерство фінансів України надало роз’яснення щодо розмірів студентських стипендій, з урахуванням їх індексації у 2012 році

Студентські стипендії збільшуватимуться на суму індексації, - Мінфін

У Мінфіні зазначили, що порядок призначення і виплати стипендій затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 12.07.2004 №882.

Розмір мінімальної ординарної (звичайної) академічної стипендії для студентів вищих навчальних закладів IІІ-IV рівнів акредитації складає 530 грн, студентів вищих навчальних закладів I-ІІ  рівнів акредитації – 400 грн, учнів професійно-технічних навчальних закладів – 200 грн на місяць.

У відомстві зазначили, що відповідно до Закону України "Про індексацію грошових доходів населення" стипендії віднесені до грошових доходів громадян, що підлягають індексації.

На кінець 2011 року розмір стипендії з урахуванням індексації складатиме у вищих навчальних закладів IІІ-IV рівнів акредитації - 732 грн, студенти вищих навчальних закладів I-ІІ рівнів акредитації отримуватимуть 553 грн, а учнів професійно-технічних навчальних закладів 276 грн на місяць.

Виходячи з показників проекту держбюджету, в 2012 році, як і в поточному році стипендії будуть збільшуватися на суму індексації, зазначили в Міністерстві фінансів. У наступному році розміри стипендій для учнів профтехучилищ та вищих навчальних закладів зростуть на 7,9%.

За повідомленням, прес-служби Міністерства фінансів, на кінець 2012 року розмір стипендії з урахуванням індексації складатиме у вищих навчальних закладів IІІ-IV рівнів акредитації - 787 грн, студентів вищих навчальних закладів I-ІІ  рівнів акредитації – 594 грн, учнів професійно-технічних навчальних закладів – 297 грн на місяць.

Як повідомлялося раніше, Міністерство освіти, у зв’язку зі зверненнями студентів, закликало ректорів вузів додержуватись вимог щодо виплат студентських стипендій.

У профільному відомстві зокрема зазначили, що порядок виплати студентських стипендій передбачає їх обов’язкову індексацію.

Також ректорів вузів попереджено про їх персональну відповідальність щодо своєчасної виплати студентських стипендій, у розмірах визначених нормативними актами.

Освіта.ua
29.09.2011

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Виктория Иванченко
Здравствуйте, у меня стипендия 200грн...это вообще нормально???подскажите что мне делать.
Марк
Здравствуйте, моя стипендия после повышения составляет 550 грн, в 2012году нам обещают выдавать стипендию размере 400грн .Как с этим бороться и что делать... терпеть нет сил...
Ника
Скажите, если я в этом семестре получала обычную стипендию, а после сессии вдруг выйду на повышенную, то что, она у меня будет без переиндексации, т.е. 500 с копейками?
Дима
Сьогодні була начислена стипендія у розмірі 1400 грн.! Всім студентам. Як це розуміти? ?
Ирина
моя дочь получила 530 грн. в академии таможенной службы Украины и не о какой индексации там речь не шла. Что делать?
наталя
а я отримала 797 гривень в ЛНУ
Аня
Вчора получила стипендію в НУДПСУ 530 гривень. Як це зрозуміти ? А де індексація,боюсь запитати ,щоб не відрахували.
НУДПСУ
Для Аня: Не 530, а 519.60. Варто уважніше читати статтю, щоб не виникало дурних запитань.
Аня
Для НУДПСУ: З урахуванням індексації, дані суми мають становити для студентів вищих навчальних закладів ІІІ-ІV рівнів акредитації - 720 грн. (530 грн. + 190 грн. індексація), підвищена стипендія - 802 грн. (590 грн. + 212 грн. - індексація).
Анна
у меня 715 гр.В ДонГУУ
Коментувати

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!