Вчинок Дарини Степаненко є спланованою провокацією, - С. Квіт

Президент Києво-Могілянської академії заявив, що події довкола вчинку студентки, пов’язані зі спробою вульгаризації та дискредитації принципової позиції університету

Вчинок Дарини Степаненко є спланованою провокацією, - С. Квіт

"Попередній аналіз усього контексту зазначених подій дозволяє зробити висновок про сплановані провокації, пов’язані із спробою вульгаризації та дискредитації принципової позиції Києво-Могилянської академії, спрямованої на лобіювання прогресивного законопроекту про вищу освіту, суду проти Д.Табачника та інших легальних дій і протестів, що заперечують освітню політику чинного міністра", - зазначив Сергій Квіт.

Президент НаУКМА також підкреслив, що на вчинок з букетом квітів, студентка Дарина Степаненко не була вповноважена жодною студентською організацією університету.

Сергій Квіт, також висловив здивування публікацією, оприлюдненою на сайті "Братство" під назвою "За ляпаса від студентки Табачник позбавить грошей всю Академію. Студентку – відрахують".

У заяві зокрема йдеться про те, що Дмитро Табачник нібито скасував фінансування ремонту студентських гуртожитків, а до НаУКМА надійшов офіційний лист від голови Комітету ВР з питань науки і освіти з вимогою відрахувати Дарину Степаненко.

"Обидва твердження є неправдивими, оскільки МОНМС ніколи не фінансував ремонти гуртожитків НаУКМА. Так само, ніякого листа з Верховної Ради подібного змісту наш університет не одержував", - заявив президент НаУКМА.

Він також зазначив, що із наметовим містечком під стінами Києво-Могилянської академії не пов’язана жодна студентська організація НаУКМА.

Освіта.ua
23.09.2011

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Читатель
Как все воодушевленно набросились на девочку-второкурсницу. Зато дружно молчим за экстрим-дейсвия правительства и министра. Все глотнули 15-минутное решение Верховной Рады о переводе страны в другой часовой пояс. И никому не придет в голову вопрос о том, как ученики-школьники будут добираться в школу в декабре - когда Солнце будет восходить по новому декрету - ко второму уроку. Когда каждый администратор школы получил устную рекомендацию от чиновника областного управления, что учебников для 11 класса по английскому языку или хрестоматию по украинской литературе школы не увидят (при том, что министр гарантировал на всю страну 100% поставки). Но главное сберечь честь мундира. Не пасть лицом в грязь. Министерство образования при нынешней власти уже давно превратилось в министерство пропаганды. (вспомните...
сільський директор
Для Читатель: Прямо-таки накинулися і на дівчинку! Перш, ніж щось робити, на другому курсі можна і треба вже думати. Протестувати, але не виставляти грязну білизну перед шанованими гостями. Це не демократія. Мамі-педагогу повинно бути соромно за свою доньку
Lesia
Для сільський директор: Повірте, батькам в цій ситуації найгірше.
Учитель
Для Читатель: Наши интеллектуалы из высшего руководства образованием не испорчены, они не знают, в какую сторону стрелки двигаются. А ученикам может быть и хорошо: пока в школу доберутся, уже и домой пора, так, глядишь, и рабочий день быстрее пройдет.
Коментувати
tanya
Треба було в букеті арматуринку сховати, для більшого ефекту.
Проректор хну ім.Каразіна Ілля Залюбовський
Сергій Квіт бреше нахабно,бо він проти найкращого міністра освіти виступає,який хоче побороти корупцію.
Алла
возводить хамство в ранг смелых поступков!? смешно.
irra
в следующий раз она двинет в челюсть преподвателю Могилянки за плохую оценку... Как говорится, чему научили, то о получили...
Валентина
Хулиганье безбашенное! И это будущее страны?!! Гнать из академии в торговки - там ей самое место!
Ау
Для Валентина: Но при власти ведь бандиты, а с ними только так и можно
Юлия
Для Валентина: Всё правильно зделала!! И кажеться мало ему!
Леся
Для Ау: Підтримую/ Як дехто запереживав з поступку. А як ВОНИ з народом поступають?
Коментувати
Володимир
Молодец девка! Немногие способны на поступки
ASD
Составлен ли протокол для привлечения к админ ответственности за мелкое хулиганство?
Анна
Ну она и дебилка!