Osvita.ua Вища освіта Новини вищої освіти Стипендіальний конкурс для вищих навчальних закладів
Стипендіальний конкурс для вищих навчальних закладів

Міжнародний Вишеградський Фонд оголошує про початок стипендіального конкурсу для вузів з метою створення освітніх програм про країни Вишеградської четвірки

Стипендіальний конкурс для вищих навчальних закладів

Visegrad University Studies Grant (VUSG) - це грант, призначений для приватних і державних вузів з будь-якої країни світу з метою створення та впровадження університетських курсів або освітніх програм, які висвітлюють події в країнах Вишеградської четвірки (Чеська Республіка, Угорщина, Польща та Словаччина).

Грант надається університетським колективам, колективам окремих факультетів і підрозділів вищих навчальних закладів, які можуть розробити і презентувати навчальну програму чи курс.

Розмір гранту розраховується індивідуально для кожного проекту, заплановані суми - близько 10 тисяч євро на розробку навчального курсу і 40 тисяч євро - навчальної програми. Загальний річний бюджет на Visegrad University Studies Grant складає 280 тисяч євро.

Курс або програма може викладатись будь-якою мовою. Останній термін подання проектів - 10 листопада 2011 року.

Заявка на участь у стипендіальному конкурсі має бути надана англійською мовою та включати наступні документи: резюме учасників, навчальний план курсу або програми, згода від двох викладачів курсу або програми, копії дозвільних документів, копії документів про організацію, від імені якої колектив авторів подає проект, а також опис кожного курсу програми.

Більш детальну інформацію про стипендіальний конкурс можна дізнатися на сайті Міжнародного Вишеградського Фонду за посиланням http://visegradfund.org/grants/vusg/

Освіта.ua
19.09.2011

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!