Osvita.ua Вища освіта Новини вищої освіти Міжнародний студентський чемпіонат зі стратегічного менеджменту
Міжнародний студентський чемпіонат зі стратегічного менеджменту

Студенти 3-5 курсів запрошуються до участі у міжнародному інноваційному чемпіонаті зі стратегічного менеджменту "Global Management Challenge Junior"

Міжнародний студентський чемпіонат зі стратегічного менеджменту

Захід проводиться провідними українськими та іноземними компаніями. Змагання Global Management Challenge було засновано в Португалії професором португальської школи бізнесу Луїсом Алвесом Костою в 1980 році, з того часу набуло популярності як в національному, так і в світовому масштабі.

Перше національне змагання відбулося в 1980 р., а в 1984 р. відбувся перший міжнародний поєдинок команд управлінців Португалії та Іспанії.

Україна - перша країна в СНД, що отримала право брати участь у міжнародній програмі з розкриття управлінських талантів - Global Management Challenge. У 2008 році вперше відбувся студентський чемпіонат.

Щоб взяти участь у змаганні, необхідно створити свою команду. Завдання команди: вивчити історію розвитку компанії (кейси змагання), проаналізувати її фінансовий стан, наявні виробничі потужності, частку на ринку та потенціал її розвитку.

Команди одночасно отримують правила участі, а також історію розвитку компанії за 5 кварталів. Історія компанії складається з комплексу даних управлінського звіту. На старті, всі команди мають однакові вихідні дані.

Відповідно до проведеного аналізу, Ви повинні розробити та впровадити стратегію компанії для її успішного розвитку і отримати максимальну вартість акції. Переможе та команда, вартість акцій віртуальної компанії якої буде найвищою.

За умовами змагання, взяти участь у проекті можуть не тільки студенти з одного ВУЗу або однієї групи, але і збірні команди різних факультетів, груп та ВНЗ.

У Global Management Challenge-2011 візьмуть участь 2000 команд із 235 ВНЗ країни.

Участь в проекті дає можливість відчути реалії конкурентної боротьби в бізнесі, застосувати свої знання на практиці й одержати нові, визначитися з вибором професії, познайомитися з топ-менеджерами і власниками найбільших компаній України,а  також отримати перспективну роботу.

Збирай свою команду, реєструйся до 21 жовтня 2011 року та спробуй свої сили у стратегічному менеджменті!

Більш детальну інформацію про змагання дивіться на сайті проекту за посиланням http://www.gmc.in.ua/uk/about

Освіта.ua
19.09.2011

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!