Міжнародний студентський чемпіонат зі стратегічного менеджменту

Студенти 3-5 курсів запрошуються до участі у міжнародному інноваційному чемпіонаті зі стратегічного менеджменту "Global Management Challenge Junior"

Міжнародний студентський чемпіонат зі стратегічного менеджменту

Захід проводиться провідними українськими та іноземними компаніями. Змагання Global Management Challenge було засновано в Португалії професором португальської школи бізнесу Луїсом Алвесом Костою в 1980 році, з того часу набуло популярності як в національному, так і в світовому масштабі.

Перше національне змагання відбулося в 1980 р., а в 1984 р. відбувся перший міжнародний поєдинок команд управлінців Португалії та Іспанії.

Україна - перша країна в СНД, що отримала право брати участь у міжнародній програмі з розкриття управлінських талантів - Global Management Challenge. У 2008 році вперше відбувся студентський чемпіонат.

Щоб взяти участь у змаганні, необхідно створити свою команду. Завдання команди: вивчити історію розвитку компанії (кейси змагання), проаналізувати її фінансовий стан, наявні виробничі потужності, частку на ринку та потенціал її розвитку.

Команди одночасно отримують правила участі, а також історію розвитку компанії за 5 кварталів. Історія компанії складається з комплексу даних управлінського звіту. На старті, всі команди мають однакові вихідні дані.

Відповідно до проведеного аналізу, Ви повинні розробити та впровадити стратегію компанії для її успішного розвитку і отримати максимальну вартість акції. Переможе та команда, вартість акцій віртуальної компанії якої буде найвищою.

За умовами змагання, взяти участь у проекті можуть не тільки студенти з одного ВУЗу або однієї групи, але і збірні команди різних факультетів, груп та ВНЗ.

У Global Management Challenge-2011 візьмуть участь 2000 команд із 235 ВНЗ країни.

Участь в проекті дає можливість відчути реалії конкурентної боротьби в бізнесі, застосувати свої знання на практиці й одержати нові, визначитися з вибором професії, познайомитися з топ-менеджерами і власниками найбільших компаній України,а  також отримати перспективну роботу.

Збирай свою команду, реєструйся до 21 жовтня 2011 року та спробуй свої сили у стратегічному менеджменті!

Більш детальну інформацію про змагання дивіться на сайті проекту за посиланням http://www.gmc.in.ua/uk/about

Освіта.ua
19.09.2011

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів