Osvita.ua Вища освіта Новини вищої освіти Кириленко вимагає розібратися з ситуацією щодо видачі студентських квитків
Кириленко вимагає розібратися з ситуацією щодо видачі студентських квитків

Народний депутат В’ячеслав Кириленко, занепокоєний, що студентам українських вищих навчальних закладів своєчасно не видано студентські квитки

Кириленко вимагає розібратися з ситуацією щодо видачі студентських квитків

У зв’язку з чим, він звернувся з депутатським запитом до прем’єр-міністра Миколи Азарова, в якому наголошує на незадовільній роботі Дмитра Табачника на посаді міністра.

"Майже 200 тисяч студентів незаконно позбавлені студентських прав та пільг", - коментує ситуацію В’ячеслав Кириленко.

"Відсутність студентського квитка унеможливлює поселення в гуртожитки, пільговий проїзд у громадському транспорті, створює купу труднощів у доступі до бібліотек, навчальних приміщень. Студентів позбавили можливості нормально вчитися", - зазначив депутат.

Він вимагає від Азарова втрутитися в дану ситуацію, з’ясувати причини відсутності студентських квитків та якнайшвидше забезпечити студентів вузів студентськими квитками.

"Ситуація із відсутністю студентських квитків на тлі численних повідомлень про провали в роботі міністра освіти Д.Табачника, зокрема, про відсутність належної кількості шкільних підручників на початку навчального року, дає підстави стверджувати, що керівництво міністерства у своїй діяльності не керується інтересами української освіти", - йдеться у депутатському запиті.

Слід зазначити, що за інформацією МОНмолодьспорт, освітнє відомство продовжує моніторинг стану видачі студентських квитків.

Як стверджують у профільному міністерстві, результати проведеного моніторингу в 30-ти провідних вузах свідчать про те, що в жодному з них не зафіксовано випадків зволікань із замовленням та видачею студентських квитків.

Інформуємо, що усі вищі навчальні заклади, які подали заявки на виготовлення студентських квитків їх вчасно отримали і видали першокурсникам. Всього з 31 серпня до 12 вересня 2011 року виготовлено та видано 124537 студентських квитків, йдеться в повідомленні МОНмолодьспорт.

У міністерстві також підкреслили, що за своєчасність і правильність заявок на виготовлення пластикових карток – студентських квитків, несуть відповідальність керівники вищих навчальних закладів.

Також необхідно зазначити, що В’ячеслав Кириленко протягом останніх днів вже вдруге звертається до Миколи Азарова з приводу роботи міністра освіти.

Перший депутатський запит стосувався незадовільної роботи освітнього відомства на чолі з міністром освіти у питанні друку та доставки підручників, в якому він акцентував увагу прем’єра на тому, що рівень забезпечення підручниками, в залежності від регіону становить від 50 до 90%.

Після чого, прес-службою профільного міністерства було поширено заяву про недостовірність інформації щодо відсутності підручників у школярів, що викликала неоднозначну реакцію педагогічної громадськості.

Освіта.ua
13.09.2011

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Виктор
ХАИ нет до сих пор...
Тетяна
Квитків НЕМАЄ-КНУКіМ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
яна
В ДонНУЭТе выдали студенческие еще вчера!
неравнодушный
Интересно, а КНУ Шевченко уже не относится к 30 провідним Вузам?????????
неравнодушный
КНУ ШЕВЧЕНКО!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ПРАВО!!!!! Обещанных АЗАРОВЫМ студенческих НЕТ!!! Депутатским деткам они и не нужны, а простым ОЧЕНЬ
Ольга Симферополь
В ТНУ Симферополь еще не выдавали никому!
Иван
В ДонНУ только сегодня выдали
Анна
В КПИ тоже нет, обещали к 1 октября.
Вікторія
Навчаюся в КДПУ ім. Винниченка, студентські квитки й досі не видали жодному першокурснику і ніякої інформації про дату видачі не дають... Без студентських квитків досить важко потрапити в міську бібліотеку, дорого їздити додому ... Про підручники немає і мови, видають одну книгу на групу, а обсяг домашнього завдання не дозволяє ділитись одною книгою поміж 20 студентів.
Ганна
В НУДПСУ також немає студенських...Коли вже їх видадуть, мені дуже дорого виходе їздити...
nik
Сплшное враньё нас окружает. Никто не отвечает за свои слова. Врут и не краснеют.
Виктор
Интересно, где это их повыдовали, соглоасно МОНмолодьспорт, если даже в Шеве до сих пор нету
Наталя
оце вже вірно, ніхто навіть точно не каже коли буде студентський квиток виданий =((

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!