Наступного року на 100 випускників має бути 40 місць держзамовлення, - міністр освіти

Міністерство освіти і науки, молоді та спорту має намір зберегти державне замовлення на рівні 40% від кількості випускників у 2012 році

Наступного року на 100 випускників має бути 40 місць держзамовлення, - міністр освіти

Про це повідомив міністр профільного відомства Дмитро Табачник.

"Ми плануємо державну політику таким чином, щоб зберегти параметр 40 бюджетних місць на 100 випускників", - сказав він.

Також за словами міністра, значну увагу в ході вступної кампанії 2012 року, буде приділено збільшенню держзамовлення на технічні спеціальності.

"Звичайно, в наступному році будемо збільшувати місця держзамовлення на інженерні спеціальності, філологію, що пов’язана зі східними мовами, бо є потреба як державного так і приватного сектору. Кількість місць на спеціальності підготовки юристів, економістів, менеджерів збільшуватись не буде, оскільки ринок переповнено. Можливо, вони будуть навіть скорочуватись", - зазначив Табачник.

Слід зазначити, що тенденції минулої вступної кампанії, засвідчили, що скорочення держзамовлення на економічні, юридичні, управлінські спеціальності не переорієнтували цьогорічних абітурієнтів, гуманітарні напрями підготовки були надзвичайно популярними у 2011 році.

Нагадаємо, Міністерством освіти, з метою обговорення та надання пропозицій, оприлюднено проект Умов прийому до вищих навчальних закладів України у 2012 році.

Однією з новацій вступної кампанії-2012 може стати встановлення конкурсного бала сертифікатів ЗНО на рівні не нижчому ніж 140 балів для профільних предметів та 124 бали з непрофільних конкурсних предметів.

Освіта.ua
12.09.2011

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Ната
В проекте нет ни слова о среднем балле аттестата. Кто-нибудь понял, он будет прибавляться к ЗНО или нет?
Docent
Для Ната: .4. Для конкурсного відбору осіб, які на основі повної загальної середньої освіти вступають для здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня молодшого спеціаліста, бакалавра (спеціаліста, магістра медичного та ветеринарно-медичного спрямувань), конкурсний бал обчислюється шляхом додавання балів сертифіката з конкурсних предметів (вступних екзаменів, творчих конкурсів), визначені умовами прийому, середнього бала документа (додатка до документа) про повну загальну середню освіту та додаткових балів, передбачених цими Умовами. При цьому середній бал документа про повну загальну середню освіту обчислюється за 12-бальною шкалою з округленням до десятих частин бала і переводиться у 200-бальну шкалу за таблицею відповідності, наведеною у додатку 3. Оцінки з документа про повну загальну середню...
Коментувати
Ольга Симферополь
Мне кажется расчитывать количество бюджетных мест надо по количеству вакансий в данноом регионе и на бюджетных предприятиях.(Кстати которых практически уже нет).Какая разница сколько выпускников,если вакансий к примеру 100?