Osvita.ua Вища освіта Новини вищої освіти Навчальний громадсько-політичний табір для молоді
Навчальний громадсько-політичний табір для молоді

Неурядова, неприбуткова дослідницька організація "Фонд "Європа XXI" запрошує молодь у віці від 16 до 25 років взяти участь у триденному навчальному громадському таборі

Навчальний громадсько-політичний табір для молоді

Мета навчального табору Молодіжна школа "Вересень для молоді" - громадсько-політична активізація молоді задля формування компетентного покоління влади в Україні. Цей навчальний табір є компонентом ширшого проекту Фонду "Європа ХХІ" - "Нове покоління влади в Україні: перспектива молоді".

Головні напрямки роботи навчального табору: правова культура для молоді; публічна інформація та доступ до неї; основи громадського лобіювання; «правильне» молодіжне самоврядування; гуманітарні та культурні виклики сьогодення.

Тренерами у навчальному таборі будуть відомі та професійні діячі громадського сектору, політики, лідери громадської думки.

Крім того, програма роботи Молодіжної школи "Вересень для молоді" передбачатиме практичні види роботи, в ході яких учасники зможуть спробувати застосовувати отримані знання у власній діяльності.

Витрати на дорогу, харчування та проживання оплачують організатори. Після закінчення заходу всі учасники отримають сертифікат про те, що брали участь у навчальному таборі.

Для участі у проекті необхідно до 10 вересня 2011 року надіслати на електронну адресу координатора проекту анкету, есе на тему "Яким я хочу бачити громадсько-політичне життя в Україні?" та обґрунтування, чому аплікат має взяти участь у цьому таборі.

Більш детальну інформацію про захід можна отримати на сайті організаторів за посиланням http://www.europexxi.kiev.ua/novini/fond-%C2%AB%D1%94vropa-khkh%D1%96%C2%BB-vlashtovu%D1%94-tridennii-navchalnii-tab%D1%96r-dlya-molod%D1%96

Освіта.ua
31.08.2011

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!