Osvita.ua Вища освіта Новини вищої освіти Харківський державний технічний університет будівництва та архітектури став національним
Харківський державний технічний університет будівництва та архітектури став національним

Президент України Віктор Янукович надав статус національного Харківському державному технічному університету будівництва та архітектури

Харківський державний технічний університет будівництва та архітектури став національним

Відповідний Указ було розміщено на офіційному сайті Президента України.

Таким чином враховано загальнодержавне та міжнародне визнання результатів діяльності Харківського державного технічного університету будівництва та архітектури, а також його вагомий внесок у розвиток національної освіти і науки.

Згідно з Указом Президента, університет змінив назву на Харківський національний університет будівництва та архітектури (ХНУБА).

На сьогоднішній день університет є сучасним спеціалізованим освітнім і науковим центром, який готує інженерні та наукові кадри для України та 33 країн світу, а також успішно вирішує науково-технічні завдання з формування та розвитку будівельного комплексу країни.

Підготовка фахівців у вузі здійснюється за 14 акредитованими спеціальностями за освітньо-кваліфікаційними рівнями бакалавр-спеціаліст-магістр.

Освіта.ua
01.09.2011

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Володимир
За технарями майбутнє.
nezrozumiliy
Для Володимир: За юристами та економістами
Аліна
Для Володимир: підтримую,!!!але я КНУБА=)))
Аліна
дада!!!!! ніфігаДля nezrozumiliy:
Коментувати

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!