Osvita.ua Вища освіта Новини вищої освіти Конкурс "Кращий молодий соціолог року - 2011"
Конкурс "Кращий молодий соціолог року - 2011"

Всеукраїнська громадська організація Соціологічний центр імені Н.В. Паніної оголошує конкурс "Кращий молодий соціолог року-2011"

Конкурс "Кращий молодий соціолог року - 2011"

До участі у конкурсі допускаються особи віком до 35 років, які мають повну вищу освіту (або ступінь бакалавра).

Підставою для участі в конкурсі є одна наукова робота номінанта без співавторів у вигляді статті в журналі/збірці статей або у вигляді розділу монографії.

Для того, щоб взяти участь у конкурсі, необхідно до 15 вересня 2011 року надіслати на електронну адресу організаторів україномовний або російськомовний варіант тексту наукової роботи з позначенням вихідних даних публікації, дві рекомендації науковців, есе.

За результатами конкурсу буде визначено 10 найкращих робіт до 1 грудня. Номінанти, чиї роботи були визнані найкращими, будуть запрошені до участі в соціологічних читаннях і в урочистій церемонії вручення премій та медалей імені Н.В.Паніної.

Лауреати конкурсу також отримують: 1 місце – премію (2500 грн.) та золоту медаль, два других місця – премії (по 1250 грн.) з врученням великої та малої срібних медалей.

У рамках конкурсу відбудеться вручення спеціальної премії за роботу, що має найбільшу соціально-практичну значущість. Розмір премії дорівнює розміру премії за друге місце.

Більш детальну інформацію про проведення конкурсу можна отримати на сайті соціологічного центру за посиланням http://www.sau.kiev.ua/2011-03-02.html

Освіта.ua
08.08.2011

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!