У Міносвіти обговорили ідею створення молодіжних дорадчих органів

Відбулося перше засідання робочої групи з вивчення питання створення молодіжних консультативно-дорадчих органів

У Міносвіти обговорили ідею створення молодіжних дорадчих органів

До складу робочої групи увійшли представники всеукраїнських та місцевих молодіжних і студентських громадських організацій, органів студентського самоврядування, співробітники профільного міністерства та народні депутати.

Як було зазначено на засіданні, завданням робочої групи є вивчення питання щодо утворення молодіжних консультативно-дорадчих органів та розробки і внесення проектів відповідних актів.

Перший заступник міністра Євген Суліма, під головуванням якого відбулося засідання відзначив, що метою створення молодіжних дорадчих органів є налагодження взаємодії між Кабінетом Міністрів та молодіжними громадськими об'єднаннями під час формування та реалізації державної політики, а також залучення молоді до підготовки та проведення системних соціально-економічних реформ.

Також, Є.Сулима повідомив, що міністерство вже отримало пропозиції від Секретаріату Кабінету Міністрів, Всеукраїнської молодіжної громадської організації "Совість і Надія України" і громадської ініціативи "Студентський захист" щодо утворення молодіжного консультативно-дорадчого органу при Уряді.

Після обговорення, учасники засідання проголосували за створення ініціативної групи, яка до середини серпня розробить Положення про Молодіжну Раду і внесе на обговорення на наступному зібранні робочої групи.

Як повідомлялося раніше, міністром освіти на виконання резолюції першого віце-прем’єр-міністра А.Клюєва, підписано наказ про деякі питання створення молодіжних консультативних органів.

Документом утворено робочу групу, яка має розглянути питання створення відповідних молодіжних органів та внести проекти актів на розгляд Кабінету Міністрів.

Освіта.ua
03.08.2011

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів