Osvita.ua Вища освіта Новини вищої освіти Під час вступної кампанії жодних серйозних порушень не виявлено, – "Студентський захист"
Під час вступної кампанії жодних серйозних порушень не виявлено, – "Студентський захист"

Відсутність серйозних порушень під час вступної кампанії є наслідком врахування Міністерством освіти та керівництвом вищих навчальних закладів результатів минулорічної вступної кампанії

Під час вступної кампанії жодних серйозних порушень не виявлено, – "Студентський захист"

Про це заявив координатор громадської ініціативи "Студентський захист" Андрій Черних, посилаючись на аналіз роботи "гарячої лінії" та електронних листів на адресу організації.

"Абсолютна більшість питань була пов’язана з наданням консультацій щодо максимально можливої кількості вузів, в які може подавати заяви абітурієнти, необхідності завірення копій документів, переліку необхідних документів для подачі у вуз, особливостей вступу абітурієнтів з числа пільгових категорій", - заявив Черних.

Він також зазначив, що відсутність серйозних порушень під час вступної кампанії є наслідком врахування результатів минулорічної вступної кампанії з боку Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України та керівництва вищих навчальних закладів.

"1 серпня розпочався найбільш відповідальний етап вступної кампанії і вищі навчальні заклади мають так само без порушень, максимально об’єктивно та прозоро завершити вступну кампанію та не допустити порушення прав абітурієнтів на вибір місця навчання", - підсумував координатор громадської ініціативи "Студентський захист".

Освіта.ua
02.08.2011

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Данил Шарапов
Моя девушка подала оригиналы документов в колледж 1 числа ,так как она проходила на бюджет в первой волне,сегодня ,я посмотрел списки сегодня 11-го числа и она не оказалась в списках на зачисление ,хотя отметка о подаче оригиналов была на месте .Когда я позвонил в ВУЗ мне сказала глава приемной комиссии ,что группа не набрана и она может поступить на второй курс на контракт по какой-то "льготной программе" вопросы таковы: Почему она не в списке для рекомендованных к зачислению? И что делать людям ,которые не имеют возможности платить за контакт ,когда не набралась группа ,а они подали в одно место документы?
Лена
Кто может подсказать - по каким причинам Одесский государственный экономический университет принимает оригиналы документов только до 5-го числа? Это провокация или что?
eeee
Для Лена: У Львівському університеті те ж саме мені сказали. Телефонувала тричі, бо надіялась що неправильно моє питання зрозуміли. Взнавайте в них, де це написано, ще раз перечитайте правила зарахування саме до цього вишу.
Светла
Для Лена: Если Вас рекомендовали к вступлению в первую волну, то Вы должны сдать оригиналы в вуз до 5 августа включительно. Если Вы этого не сделаете, Вас вычеркивают из списков, а Ваше место предлагают следующим по рейтингу абитуриентам. Это в правилах всех вузов и в приказе Мин. образования. Что ж Вы правила поступления не читаете?
Лена
Для Светла: Я очень внимательно читала приказ Мин. образования! Но позвонив к ним в приемную комисию- мне женщина три раза повторила, что прием оригеналов до 5-го числа. И я правильно задала вопрос ...Может она специально так ответила
Коментувати
Светла
А те, що деякі внз не встановили квоти для тих, хто йде поза конкурсом, і тепер кількість пільговиків може перевищити 25%, не є порушенням?
x
Як це небуло? Такого не може бути,що з 800 з лишнім вузом ні одного порушення не було.Це брехня

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!