Уряд реорганізував низку вищих навчальних закладів підпорядкованих МВС

Кабінет міністрів, за пропозицією МВС, реорганізував Луганський державний університет внутрішніх справ та ліквідував п’ять юридичних інститутів, що входили до сфери управління МВС

Уряд реорганізував низку вищих навчальних закладів підпорядкованих МВС

Про це йдеться у розпорядженні КМУ №727-р Про реорганізацію мережі вищих навчальних закладів Міністерства внутрішніх справ.

Виходячи з тексту документа, реорганізація торкнеться Луганського державного університету внутрішніх справ ім. Е.О. Дідоренка (ЛДУВС), шляхом виділення з його складу Донецького юридичного інституту та віднесення зазначеного інституту до сфери управління Міністерства внутрішніх справ.

Також, відповідно до розпорядження, ліквідації підлягають Запорізький юридичний інститут Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ; Кіровоградський юридичний інститут Харківського національного університету внутрішніх справ; Кримський юридичний інститут Одеського державного університету внутрішніх справ; Херсонський юридичний інститут Харківського національного університету внутрішніх справ та Прикарпатський юридичний інститут Львівського державного університету внутрішніх справ.

Розпорядженням КМУ передбачено, що слухачі, курсанти та студенти вищих навчальних закладів, що ліквідуються, продовжать навчання в університетах, до складу яких входили такі навчальні заклади, або інших вищих навчальних закладах Міністерства внутрішніх справ за їх вибором шляхом переведення в установленому порядку.

Міністерству внутрішніх справ доручено здійснити заходи щодо реорганізації та ліквідації зазначених вищих навчальних закладів, у межах асигнувань, передбачених у державному бюджеті на 2011 рік.

Освіта.ua
01.08.2011

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів