Всеукраїнський молодіжний форум розпочинає реєстрацію учасників

Громадською організацією "Український центр реконструкції та розвитку" започатковано інноваційну щорічну подію для молоді – Всеукраїнський молодіжний форум "20х20"

Всеукраїнський молодіжний форум розпочинає реєстрацію учасників

У заході можуть взяти участь студенти І-ІІІ курсів вищих навчальних закладів. На форумі вони матимуть змогу отримати навички та знання з підприємницької діяльності, управління громадськими та соціальними процесами, а також поспілкуватися з лідерами молодіжного руху України, провідними експертами та бізнес-тренерами.

Форум пройде у два етапи. З 15 по 21 серпня учасники події відвідають програму "Хед-лайнери соціального руху", спрямовану на активізацію громадської активності, бажання реалізовувати свої творчі та організаційні здібності на користь суспільства.

Учасники форуму відвідають семінари, що допоможуть обрати для себе напрямок громадської діяльності, дізнатись про молодіжні рухи, волонтерство, освіту та стажування за кордоном та багато іншого.

З 22 по 28 серпня пройде другий етап форуму – «Молоде обличчя бізнесу». Ця програма спрямована на отримання базової інформації щодо вибору конкурентоспроможної бізнес-ідеї, розробки бізнес-плану, проведення маркетингових досліджень, розробки фінансового плану, можливості впровадження бізнес ідеї та залучення інвесторів.

Семінари з маркетингу, PR, ведення підприємницької діяльності проведуть відомі лектори та професійні бізнес-тренери.

По закінченню форуму учасники матимуть змогу пройти атестацію та отримати сертифікати. Найталановитіші та найактивніші учасники отримують відзнаки.

Відбір учасників відбуватиметься на конкурсних засадах. Для участі у програмі форуму необхідно написати есе на тему, чому претендент має взяти участь у форумі.

Есе має бути зареєстроване на сайті проекту не пізніше 7 серпня 2011 року. Докладніше про умови участі читайте на сайті Всеукраїнського молодіжного форуму "20х20" за посиланням http://forum20x20.wordpress.com/

Освіта.ua
28.07.2011

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів