Osvita.ua Вища освіта Новини вищої освіти Більшість українців вступають до вузів з метою отримання професійних знань
Більшість українців вступають до вузів з метою отримання професійних знань

Інститутом Горшеніна опубліковано результати телефонного опитування "Працевлаштування молодого фахівця в Україні", що було проведене з 16 до 18 липня

Більшість українців вступають до вузів з метою отримання професійних знань

Відповідно до отриманих результатів, більше половини українців (55,7%) вважають, що найважливішим під час навчання у ВНЗ є успішне навчання і отримання професійних знань.

42,8% опитаних респондентів вважають, що в студентські роки також важливо знайти майбутню роботу.

38% респондентів відповіли, що найважливішим для себе вважають набуття досвіду самостійного життя та вміння нести відповідальність, а 21,4% - бути активним студентом і реалізовувати свої творчі здібності.

При цьому кожен десятий опитаний висловив думку, що під час навчання у вищому навчальному закладі важливо завести дружні і навіть сімейні стосунки.

Результати опитування свідчать про те, що значна частина українців (42,4%) вважає, що сьогодні вища освіта необхідна людині для успішного працевлаштування.

Близько третини опитаних висловили думку, що навчання у вузі необхідне для отримання знань за фахом (33,7%), а також для кар'єрного зростання (30,4%).

Кожен п'ятий респондент (20,2%) вважає, що вступати до вищого навчального закладу необхідно для того, аби уникнути служби в армії.

Впевненість у необхідності отримання вищої освіти для розширення кругозору висловили 18,1% респондентів, а для підвищення свого соціального статусу - 15,4%.

13,8% опитаних респондентів розглядають необхідність вступу до вузу, як виконання загальноприйнятих правил в суспільстві. 5,3% опитаних не змогли відповісти на питання про необхідність отримання вищої освіти.

Телефонне опитування було проведене Інститутом Горшеніна з 16 по 18 липня 2011 року. Всього за випадковою вибіркою було опитано 1000 респондентів віком від 18 років.

Освіта.ua
20.07.2011

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!