"Електронний вступ" успішно проходить апробацію, - М. Луцький

Вступна кампанія до вищих навчальних закладів проходить в нормальному режимі, і особливих збоїв чи проблем із вступом не зафіксовано

"Електронний вступ" успішно проходить апробацію, - М. Луцький

Про це заявив народний депутат, член парламентської фракції Партії регіонів, заступник парламентського комітету з питань освіти і науки Максим Луцький.

"Завдяки тому, що ми в порівнянні з минулим роком на 2 тижні продовжили термін прийому документів від абітурієнтів, цього року у вузах немає черг, приймальні комісії працюють чітко і злагоджено", - сказав депутат.

За його словами, через те, що в нинішньому році менше випускників, між вузами розгортається боротьба за кращих абітурієнтів.

"Порівняно з минулим роком, у 2011 році в Україні в два рази менше випускників, тому навчальні заклади будуть боротися за абітурієнтів, і після завершення прийому документів стане зрозуміло, які вузи є рейтинговими, а які ні, а також які спеціальності виявляться найпопулярнішими", - зазначив парламентар.

Він також спростував заяви опонентів про недосконалу роботу системи "Електронний вступ".

"Ми ввели цю систему, і вона успішно проходить апробацію. Звичайно, є деякі проблеми, пов'язані з її використанням, наприклад, недостатнє комп'ютерне забезпечення багатьох вузів, особливо регіональних. Але, тим не менш, вона працює й досить успішно. Вже більше 30 тисяч випускників скористалися нею і подали свої заявки на вступ до вузів", - констатував депутат.

За його словами, користуючись цією комп'ютерною програмою, абітурієнти мають максимально уважно заповнити необхідну форму.

"Необхідно правильно вказати в електронній формі всю інформацію, не допускати ніяких помилок, і тоді жодних нарікань на роботу системи не буде", - підкреслив депутат.

Освіта.ua
15.07.2011

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
87
Ерунда всё это. Пришлось познакомиться с людьми, которым из-за ошибки компъютера пришлось ехать в Киев и следить, чтобы исправили бал ЗНО. Хорошо, что как-то люди это увидели. А если у выпускника дома НЕТ интернета? Такое ведь тоже довольно часто встречается? Подал он документы где сумел а дальнеший ход событий не контролирует. Это уже статистика, но не проблема семьи.
Сергій
Доброе утро!)Кто в НАУ на авионику? Никто не знает, что там у них с коррупцией, качеством обучения? Обеспечивают ли после первого курса общежитием?
vbn
это все обман(а если ребенок -инвалид то как подать документы )смех да и только
Вова
Не знаю як хто, а мене зареєстрували на 14-дцяту добу, після подачі заявки. Це нормально? Універ, в котрому я хочу навчатись, взагалі сказали, що за увесь час до них не прийшло жодної заявки, через систему ЕВ!!! І це 4 рівень акридитації ( національний універ ) А конкурс на 1 державне місце, на мою спеціальність, 18 чоловік. Всього місць 7, одне пільгове. " Будуть боротися за абітурієнтів"??????За яких абітурієнтів? Їх і так в норм. вузах буде хоч греблю гати!!! Це приватники бідкаються, в навчання яких потрібно таким ідіотам, як наш пан Т.
qweqw
в этом году хоть и 1 месяц на подачу документов -но бардак такой как ив стране.Кто что хочет то и вычворяет.Поза конкурсом вообще не выкладывают количество чтобы потом поставить и бабки в карман себе ложить -да далеко пойдем
Zolyshka
А ті, що мають золоту медаль, до абітурієнтів, очевидно, не відносяться: їх позбавлено права подавати документи за допомогою системи ЕВ!!!!!!!!!!Чому?????????)))
Lili
я взагалі від 8 до 3 документи подавала!!!
Іннуша
"Завдяки тому, що ми в порівнянні з минулим роком на 2 тижні продовжили термін прийому документів від абітурієнтів, цього року у вузах немає черг, приймальні комісії працюють чітко і злагоджено", В ОДНОМУ ДНІПРОПЕТРОВСЬКОМУ ВУЗІ 14 ЧЕРВНЯ ЧЕРГА НА ОДИН ФАКУЛЬТЕТ СКЛАДАЛАСЯ З 60 ЧОЛОВІК, А ОДНОГО АБІТУРІЄНТА ПРИЙМАЛИ ПО 25-30 ХВИЛИН!!! "навчальні заклади будуть боротися за абітурієнтів" - В ТОМУ Ж ВУЗІ ВІДНОШЕННЯ ДО ВСТУПНИКІВ БУЛО ЗОВСІМ ЗУХВАЛЕ І ПОФІГІСТИЧНЕ.
Just
ага, "нормально"-"нормально". я так розумію, що більшість речей в нашій країні працює так само "нормально", як і система ЕВ. навіть страшно подумати, що, на думку шановних нардепів, не нормально.
Олег
("Необхідно правильно вказати в електронній формі всю інформацію, не допускати ніяких помилок, і тоді жодних нарікань на роботу системи не буде", - підкреслив депутат.) - шановні депутати думають, що ми дурніші від них? СИСТЕМА НОРМАЛЬНО НЕ ПРАЦЮЄ!!! Як в народі кажуть болтати - не мішки носити. А про 30 тисяч випускників, то можна було ляпнути і більше. Я - НЕ ВІРЮ!!!!!!!