Osvita.ua Вища освіта Новини вищої освіти "Електронний вступ" успішно проходить апробацію, - М. Луцький
"Електронний вступ" успішно проходить апробацію, - М. Луцький

Вступна кампанія до вищих навчальних закладів проходить в нормальному режимі, і особливих збоїв чи проблем із вступом не зафіксовано

"Електронний вступ" успішно проходить апробацію, - М. Луцький

Про це заявив народний депутат, член парламентської фракції Партії регіонів, заступник парламентського комітету з питань освіти і науки Максим Луцький.

"Завдяки тому, що ми в порівнянні з минулим роком на 2 тижні продовжили термін прийому документів від абітурієнтів, цього року у вузах немає черг, приймальні комісії працюють чітко і злагоджено", - сказав депутат.

За його словами, через те, що в нинішньому році менше випускників, між вузами розгортається боротьба за кращих абітурієнтів.

"Порівняно з минулим роком, у 2011 році в Україні в два рази менше випускників, тому навчальні заклади будуть боротися за абітурієнтів, і після завершення прийому документів стане зрозуміло, які вузи є рейтинговими, а які ні, а також які спеціальності виявляться найпопулярнішими", - зазначив парламентар.

Він також спростував заяви опонентів про недосконалу роботу системи "Електронний вступ".

"Ми ввели цю систему, і вона успішно проходить апробацію. Звичайно, є деякі проблеми, пов'язані з її використанням, наприклад, недостатнє комп'ютерне забезпечення багатьох вузів, особливо регіональних. Але, тим не менш, вона працює й досить успішно. Вже більше 30 тисяч випускників скористалися нею і подали свої заявки на вступ до вузів", - констатував депутат.

За його словами, користуючись цією комп'ютерною програмою, абітурієнти мають максимально уважно заповнити необхідну форму.

"Необхідно правильно вказати в електронній формі всю інформацію, не допускати ніяких помилок, і тоді жодних нарікань на роботу системи не буде", - підкреслив депутат.

Освіта.ua
15.07.2011

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
87
Ерунда всё это. Пришлось познакомиться с людьми, которым из-за ошибки компъютера пришлось ехать в Киев и следить, чтобы исправили бал ЗНО. Хорошо, что как-то люди это увидели. А если у выпускника дома НЕТ интернета? Такое ведь тоже довольно часто встречается? Подал он документы где сумел а дальнеший ход событий не контролирует. Это уже статистика, но не проблема семьи.
Сергій
Доброе утро!)Кто в НАУ на авионику? Никто не знает, что там у них с коррупцией, качеством обучения? Обеспечивают ли после первого курса общежитием?
vbn
это все обман(а если ребенок -инвалид то как подать документы )смех да и только
Вова
Не знаю як хто, а мене зареєстрували на 14-дцяту добу, після подачі заявки. Це нормально? Універ, в котрому я хочу навчатись, взагалі сказали, що за увесь час до них не прийшло жодної заявки, через систему ЕВ!!! І це 4 рівень акридитації ( національний універ ) А конкурс на 1 державне місце, на мою спеціальність, 18 чоловік. Всього місць 7, одне пільгове. " Будуть боротися за абітурієнтів"??????За яких абітурієнтів? Їх і так в норм. вузах буде хоч греблю гати!!! Це приватники бідкаються, в навчання яких потрібно таким ідіотам, як наш пан Т.
qweqw
в этом году хоть и 1 месяц на подачу документов -но бардак такой как ив стране.Кто что хочет то и вычворяет.Поза конкурсом вообще не выкладывают количество чтобы потом поставить и бабки в карман себе ложить -да далеко пойдем
Zolyshka
А ті, що мають золоту медаль, до абітурієнтів, очевидно, не відносяться: їх позбавлено права подавати документи за допомогою системи ЕВ!!!!!!!!!!Чому?????????)))
Lili
я взагалі від 8 до 3 документи подавала!!!
Іннуша
"Завдяки тому, що ми в порівнянні з минулим роком на 2 тижні продовжили термін прийому документів від абітурієнтів, цього року у вузах немає черг, приймальні комісії працюють чітко і злагоджено", В ОДНОМУ ДНІПРОПЕТРОВСЬКОМУ ВУЗІ 14 ЧЕРВНЯ ЧЕРГА НА ОДИН ФАКУЛЬТЕТ СКЛАДАЛАСЯ З 60 ЧОЛОВІК, А ОДНОГО АБІТУРІЄНТА ПРИЙМАЛИ ПО 25-30 ХВИЛИН!!! "навчальні заклади будуть боротися за абітурієнтів" - В ТОМУ Ж ВУЗІ ВІДНОШЕННЯ ДО ВСТУПНИКІВ БУЛО ЗОВСІМ ЗУХВАЛЕ І ПОФІГІСТИЧНЕ.
Just
ага, "нормально"-"нормально". я так розумію, що більшість речей в нашій країні працює так само "нормально", як і система ЕВ. навіть страшно подумати, що, на думку шановних нардепів, не нормально.
Олег
("Необхідно правильно вказати в електронній формі всю інформацію, не допускати ніяких помилок, і тоді жодних нарікань на роботу системи не буде", - підкреслив депутат.) - шановні депутати думають, що ми дурніші від них? СИСТЕМА НОРМАЛЬНО НЕ ПРАЦЮЄ!!! Як в народі кажуть болтати - не мішки носити. А про 30 тисяч випускників, то можна було ляпнути і більше. Я - НЕ ВІРЮ!!!!!!!

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!