Osvita.ua Вища освіта Новини вищої освіти В Україні планують створення Молодіжного уряду
В Україні планують створення Молодіжного уряду

Представники молодіжних організацій передадуть до Кабміну та Міністерства освіти і науки проект урядового рішення, що передбачає створення Молодіжного уряду

В Україні планують створення Молодіжного уряду

Це стало можливим унаслідок доручення першого віце-прем’єр-міністра Андрія Клюєва, повідомляє громадська ініціатива "Студентський захист".

Відповідно до доручення, Міністерство освіти має разом з молодіжними громадськими об’єднаннями підготувати проект рішення про створення Молодіжного уряду та внести його на розгляд Кабінету Міністрів України.

"Перший віце-прем’єр-міністр України Андрій Клюєв підтримав ініціативу молодіжних організацій і в Україні буде створений Молодіжний уряд", - повідомив координатор громадської ініціативи Андрій Черних.

За його словами, основним завданням Молодіжного уряду стане розробка проектів законів та рішень уряду з питань освіти, праці та соціального становлення та розвитку молоді.

В першу чергу буде організована робота з розробки проектів рішень, спрямованих на розв’язання проблем працевлаштування молоді та забезпечення молодих громадян доступним житлом.

"Така форма співпраці уряду з молодіжними громадськими організаціями буде сприяти налагодженню більш ефективного діалогу між владою та молодими людьми, а також пошуку рішень найбільш важливих проблем молоді", - підкреслив Андрій Черних.

Освіта.ua
14.07.2011

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Здоровий глузд
Склад цього уряду буде виключно з дітей депутатів. В Харкові вже в міськраду беруть людей до 30 років.
IT
Для Здоровий глузд: И этих депутатских будут обеспечивать "доступним житлом"...
Александр
Для Здоровий глузд: А кому нужны дети медсестёр и рабочих?Они же придут что-то делать,а государству это не нужно.В нашей стране однозначно не будет порядка до тех пор,пока есть стереотипы о возрасте правителя,Здоровий глузд,вы не правы в той части,что молодой человек не может взять на себя ответственность,смиритесь,что каждое новое поколение превосходит предидущее.То,что в нашей стране это все извращено и к большому сожалению "элита" "гондураса" - бездарные клаберы ,наркоманы и алконавты - дети местячковых бизнессменов-уголовников или околоходящих(все это назовём - депутат) ,потому что единицы депутатов являются людьми в "Гондурасе". И будет так очень-очень долго,не может быть в свободы в несвободной стране,стране людей,которые так и не научились жить без совка.
Коментувати

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!