Абітурієнти можуть скористатися правовою допомогою громадських організацій

Відкриті телефони "гарячої лінії", за якими абітурієнтам надаватиметься професійна правова допомога щодо питань вступу до вищих навчальних закладів

Абітурієнти можуть скористатися правовою допомогою громадських організацій

Всеукраїнська громадська організація Комітет виборців України в партнерстві з Правничою клінікою Києво-Могилянської академії розпочали громадське спостереження за проведенням вступної кампанії-2011.

"Гарячими точками вступної кампанії цього року потенційно можуть стати технічні або правові моменти експериментального електронного вступу і традиційні проблеми корегування рейтингових списків", - зазначила керівник проекту Наталія Линник.

З метою забезпеченням відкритого і прозорого вступу до вищих навчальних закладів громадська організація оприлюднила телефони "гарячої лінії": (044) 425-23-01, (044) 425-37-20.

Наразі найбільше питань на "гарячу лінію" громадської організації поступає стосовно роботи системи "Електронний вступ", повідомляє юрист-консультант Віктор Килимар.

Нагадаємо, що громадянська мережа ОПОРА також надає безкоштовні юридичні консультації для осіб, права яких порушені під час проведення вступної кампанії 2011 року.

Як повідомлялося раніше, в Міністерстві освіти і науки, молоді та спорту працює консультативний телефон з питань вступу до вузів. Інформацію щодо питань вступу можна отримати за телефоном (044) 486-20-37.

Освіта.ua
08.07.2011

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Lina_Kirin
Как формируются места на заочном на 2й или 3й курс? Если парень поступал на базе диплома младшего специалиста на 3й курс, где было 4 бюджетных, а попал на 1й курс ускореного без бюджетных мест. Мне сказали, что это из-за того, что места на заочке формировались по тому как там те, кто учился с 1го ушли в армию, а девушки в декрет, но потом они вышли и забрали эти бюджеты обратно. Это так и есть? Или надо что-то делать? Бо парень набрал хорошие балы и попал бы на бюджет, а из-за их "пропажи" он на контракт попадает =(
Татьяна
Объясните, как в списках поступивших появляются с нисшими баллами, чем проходной?
Абітурієнт_2011
А в суботу, так і взагалі ні хто не буде надавати правову допомогу. Адже вона (допомога) потрібна тільки киянам. А ті хто приїхали з інших міст і намагаються подавати документи в субботу можуть і обійтися...
Александр
Ну вы смешной,17:50 это ключ на старт и скорее закрыть оффис и бегом в машину/общественный транспорт и домой
Абітурієнт_2011
НЕ дуже вдалося. В п'ятницю намагався телефонувати за вказаними телефонами. Слухавку ніхто не взяв. Було не так вже й пізно 17:50
Nastya
Для Абітурієнт_2011: Гаряча лінія працює з 10:00 до 17:00
Коментувати