Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Лорд Вайдер
Учитесь ребята!! подавайте нормально документы и все норм будит!! страна конешно чудит а что делать? надо доказывать своими знаниями а не митингами
Ніка
Для Лорд Вайдер: у мене те саме, напевне тепер доведеться просто їхати
Коментувати
Лорд Вайдер
Шановний абітурієнте 2011 рого року! У звязку з несправедливістю, що мала місце у вступній кампанії цього року, запрошуємо тебе взяти участь у мітингу на майдані Незалежності!!! Взяти з собою: ПЛАКАТИ, ПАРОДІЇ НА МІНІСТРА, РЕЗУЛЬТАТИ ЗНО і ГУЧНОМОВЦІ. Демонстрація відбудиться у неділю ( 5 липня) Не будь байдужим!!! Люди!! да учитесь вы нормально а не на митинги ходите!!!!!!!!!!!! после драки кулаками не машут!!!!!!!!!!!!!! учится надо!!!!!
Вова
Для Лорд Вайдер: ДО чого тут навчання! Я стосовно того, що 5 днів втратив на те, щоб зареєструватися на ЕВ і що? АБСОЛЮТНО безрезультатно!
Лорд ВайдерЛорд Вейдер
Для Вова: Вова ты же понимаеш ты ничего не добьешся у тебя мало подержки я конешно за твои методы борьбы! но надо что б все мыслили как ты тогда будит толк а так будит тупая толпа
Коментувати
Вова
Шановний абітурієнте 2011 рого року! У звязку з несправедливістю, що мала місце у вступній кампанії цього року, запрошуємо тебе взяти участь у мітингу на майдані Незалежності!!! Взяти з собою: ПЛАКАТИ, ПАРОДІЇ НА МІНІСТРА, РЕЗУЛЬТАТИ ЗНО і ГУЧНОМОВЦІ. Демонстрація відбудиться у неділю ( 5 липня) Не будь байдужим!!!
Вова
Хоча б у СПАМ прислали! Ото взагалі СРАМ !!!
Мілан
вони лиш те й роблять що експеременти над нами проводять!!!
Анна
Скажіть, медалісти не можуть користуватися електронним вступом?
Nameless
Для Анна: Не могут.
ACI
Для Анна: Уже можна.
Коментувати
Віктор
Вибачте, що пишу у невідповідній темі, але скільки потрібно фотографій загалом, якщо, наприклад, я хочу подати документи на усі 15 спеціальностей? 30(5вузів*6ф) фото чи 90(15спец*6ф) ?
Саша
Для Віктор: на каждый факультет по 6 фотом, т.е 6*15=90
Віктор
Для Саша: дякую за відповідь :)
ACI
Для Віктор: у більшість внз достатньо подати один пакет документів, навіть коли вступаєш на три напрямки. так що швидше за все 30
Коментувати
Олександр
Мені лист з підтвердженням досі не прийшов!!!
жека
шо за фигня с этой системой? у мя в атестате написано средниц бал 182,9 , а они електронний вступ подтвердил только 181,9) хотя у мя ср. бал 10,15, шо если округлять - то 10,2 - т.е. 182,9(((
Прохожий
І цей експеримент починається з сторінки, де він, міністр, зображений у всій красі. Доцільніше було би зобразити книжку. А взагалі то, нехай вступники знають, кому завдачують своїм мукам і розчаруванням при оформленні ел. форми вступу.
ЛПТ
Для Прохожий: А у Табачника явно завышено представление о своём месте в мироздании... . Во всех интервью, публичных выступлениях на любую тему он обязательно начинает рассказывать про своё Я, даже если никто и не спрашивает... .
ЛПТ
Всё это очень смахивает на бойкот и саботаж распоряжений нашего гламурненького министра... .
Коментувати
Артем
У нас как всегда все через одно место!! Так сложно нанять проф. персонал что бы сделал ЕВ толковым??
Марта
А хтось знає, як ця система фіксує кількість спроб подання документів? Офіційно ж вони обмежені 15-ма....
Ірина
Крім того, як виявилось, реєструватись можуть лише абітурієнти, які закінчили школу з 2007 по 2011 роки.... а всі інші обійдуться....
Marfa
Цікаво, а інформаційна сиcтема "Конкурс" чому не працює належним чином. Дані по абітурієнтам відсутні, запитання-відповідь не працює. Вступна компанія на 3 бала.
Nameless
Для Marfa: Не хвилюйтесь, це покращення. ;-)
студент
Для Marfa: у вас вступ ще можна миритись, а от у 2010 був завал. дві неділі дали на подачу документів, створили иеличезні черги(з ночівками біля університету), а коли вже більша половина пройшли через цей ад, продовжили ще на дві неділі подачу документів.
Коментувати
Валерія
так то так
Павло
Для Валерія: =). та ладно =) нормально він працює =)...
Прохожий
Для Павло: Про що мова йде? Хто, де працює? Там хтось працює?
Коментувати