Студенти не хочуть йти на природничі та технічні спеціальності

На факультети економіки і права подали найбільше документів у перший день роботи приймальних комісій, у той час, як на природничі та технічні спеціальності, які не популярні серед молоді, спостерігається недобір

Студенти не хочуть йти на природничі та технічні спеціальності

Цьогоріч приймальні комісії у всіх вузах працюватимуть місяць, а не два тижні, як у 2010-му. Тому величезних черг не виникатиме. До того ж, роботи у працівників стане менше. Адже скоротилася кількість абітурієнтів. Якщо торік їх було 338 тисяч, то зараз - лише 195.

Тож, цього року очікується, що вступна кампанія буде більш спокійною через меншу кількість людей, які бажають вступати до вузів України.

"В минулому році також були окремі батьки, які створювали тиск, а у цьому році такого немає. Ну, поки що", - розповіла Марія Думанська, працівник Приймальної комісії Києво-Могилянської академії (НаУКМА).

У Києво-Могилянській академії у перший день вступної кампанії ажіотажу не було. Документи подали лише 120 абітурієнтів. А торік - близько тисячі.

"Проблема, яка може просто виникнути для всіх приймальних комісій, для всіх вищих навчальних закладів, в першу чергу, це те, що зменшилась кількість абітурієнтів, ви знаєте майже в два рази, порівняно з минулим роком, і буде дуже велика конкуренція, я так думаю, поміж особливо рейтинговими вищими навчальними закладами, і очікуємо тут такого напруженого стану", - каже В'ячеслав Невінчений, керівник Приймальної комісії НаУКМА.

Також, більшого недобору студентів вищі школи очікують на природничих і технічних факультетах. Як і торік, більшість абітурієнтів подає документи на правові та економічні спеціальності.

УБР
05.07.2011

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
неважно
го все в УкрДАЗТ
Олег
Сейчас юриков и экономиков как грязи...темболее они не могут даже страну на ноги поднять.
Максим
Вибачте,таке запитання.Чи потрібно мені буде забирати копії з університетів,до яких я не захочу піти?
Ірина
Для Максим: це не обов*язково. документи рік у ВУЗі полежать, а потім їх спишуть в архів...
Коментувати
Сергій
не йдіть на тех. професії. Я туди йду.
Катерина
Для Сергій: Не дочекаєшся, Сергію. Туди йду я!)))
Я
Для Сергій: ахах)) +1
Славік
Для Сергій: все-одно я першим прийду)))
Коментувати
Маша
помогите, пожалуйста. что делать, если не могу найти расписку, что мне дали в университете? зачем она вообще нужна? без нее меня примут на учебу?
Ірина
Для Маша: В разі втрати розписки, треба звернутись до приймальної комісії. Розписка потрібна, якщо будеш забирати документи...
Маша
Для Ірина: а если я подала в этот вуз оригиналы документов? в другие вузы не буду подавать. что делать?
Ірина
Для Маша: все одно звернись до ВУЗу, вони просто випишуть тобі нову розписку...
Коментувати
333
Табачник закликає абітурієнтів іти на технічні спеціальності, але далі розмов діло не заходить. Чому б не зробити нормальне держ. замовлення на ці спеціальності?
12113
а як ви дивитесь..ці списки.????
Олександр
Для 12113: в "Ситемі конкурс". Там є відомості про кожен ВУЗ
Коментувати
Mitya
Я тоже на программиста))Смотрю, пока, балы не очень высокие))
Стас
http://www.vstup.info/2011/i2011i134r496130265list.html Для Mitya: А по КПИ ты видел, с какими баллами народ идёт?Вот посмотри! )))))
Mitya
Для Стас: Ну да, тут балы не хилые))))но есть и пониже) http://www.vstup.info/2011/i2011i134r310664264list.html http://www.vstup.info/2011/i2011i134r479531327list.html в том же КПИ))))
333
Для Mitya: Где не высокие? Сколько у тебя?
Коментувати
Саня
Боюсь на программистов как раз таки конкурс норм будет(
макс
А я саме на програміста і на мед. подаю! Круто мені))
Ірина
Для макс: цікаве поєднання професій......
Інна
Для Ірина: Ось у мене теж таке цікаве поєднання професій подаю документи в пед та в аграрну , в мед та в технічний (на всякий випадок)
Ірина
Для Інна: з власного досвіду можу сказати, що вступати до ВУЗу по принципу "аби куди-небудь вступити, рік дома не сидіти" не слід.... треба обирати те, до чого дійсно душа лежить...
Коментувати