можно ли сейчас смотреть рейтинги поступающих в вузы?и где это можно увидеть?
03.07.2011 в 09:01
Абітурієнтка
Для Катя: Спробуй в Інформаційній системі Конкурс
04.07.2011 в 03:13
Коментувати
іра
А мені не приходить ключ про реєстрацію.Вже дві доби минуло
03.07.2011 в 08:31
Аристократка
Для іра: у меня тоже так, сказали чтобы еще раз зарегестрироваться.
03.07.2011 в 09:35
кто-то
Для іра:Для Аристократка: попробуйте почту mail.ru ввести. У меня только с ним получилось...
04.07.2011 в 15:45
Коментувати
Валя
АГА..."працює нормально"...хай спробує зареєструватись, в нього нервів не вистачить...((
Чому коли я всі поля заповнила вірно, перевірила декілька разів - натискаю "Подати заяву" а воно мені видає "Заповніть дані вступника"...Це вже нестерпно..(
03.07.2011 в 06:57
Татьяна
Для Маша: в мене також...що ж робити?
03.07.2011 в 11:06
Сергій
Для Валя:
в мене теж таке було, коли я подавав заяву за розташуванням,
а коли вибрав заяву за напрямом, тоді й подало
03.07.2011 в 14:57
Валя
Для Сергій: Я вже як тільки можна пробувала, і за розташуванням, і за напрямом, і за тиим і за іншим одразу - нічого не виходить! Достали вже. То бали через *опу рахують, то документи не можна нормально подати, цікаво що буде далі?!...
04.07.2011 в 17:13
Коментувати
Олег
В мене середній бал атестата 11,9. Згідно з додатком №3 до Умов прийому до ВНЗ України - це 199 балів за 200-бальною шкалою.
При перевірці атестата в системі "Електронний вступ" - видає 190 балів.ЧОМУ?
І чому в тій же системі бали ЗНО з англійської мови замість 178,5 зараховується 178. Як бути з правилами заокруглення чисел, що вивчається ще в 5 класі? Чи їх вже поміняли?
03.07.2011 в 06:52
Greens
Для Олег: Спробуй поміняти розкладку клавіатури
03.07.2011 в 07:50
Роман
Для Олег: Постав крапку замість коми!
03.07.2011 в 08:36
Коментувати
Keksaful
Хто подавав документи через електронний вступ у вас теж не вистачає по 0.5 бала зі сертифікатів ЗНО?
03.07.2011 в 06:39
Петро
Для Keksaful:
В мене також така проблема, а, цікаво, у ТАБАЧНИКОВОЇ БРАТВИ як?
03.07.2011 в 07:10
Коментувати
Wolf Haley
Кличко Чемпіон!
02.07.2011 в 19:18Подивитись всі відповіді (6)
Vitold
Для Wolf Haley: То є ТАК!!!
02.07.2011 в 19:29
Деш
Жаль, що бій не закінчився нокаутом)
Кличко - мужик! Для Wolf Haley:
02.07.2011 в 19:33
Мілан
Для Wolf Haley: Кличко Кличко Кличко!!!!чемпіон +100000000000000)))
хей :моя нога ,моя ніженька болить ,бугага, договорився!!!!
02.07.2011 в 19:43
Коментувати
неонилла
Блин что за бред вообще ???регистрировалась 1го числа,письмо не пришло с ответом,сейчас пробую пишит что ФИО на сертификате и аттестате не совпадает,хотя ввожу все правильно и ФИО совпадает!!!!!!!!!!!!!!!
02.07.2011 в 19:13Відповісти
ПРоник
Скажите пожалуйста от кого приходит ключ про регистрацию в личном кабинете на сайте, а то на ящике столько спама, что сразу не найти
02.07.2011 в 17:20
Ігор
Для ПРоник:
Таке саме! Каже, що неспівпадають данні!(
03.07.2011 в 04:54
ПРоник
Для .:
Спасибо!!!
03.07.2011 в 05:01
Коментувати
Александр
Вообще то пан Табачник видать сам то не регался,а ему "доповилы" ,шо все працюе и все зашибись.Сказал бы : Да,есть баги ,есть очень много багов,сертификаты пок ане проверяются,база данных не контачит с сайтом,да ВУЗЫ не готовы принять заявки бльшинство...нет,все работает в штатном режими...ну видать так было расчитано,скорее всего есть смысл вбрать документы и чухать самостоятельно по ВУЗАм..
02.07.2011 в 17:18Відповісти
Тетяна
А чому не працює система ,, Конкурс,,??
02.07.2011 в 16:39Відповісти
)))
Если я подам в одном факультете - на две специальности(кафедры), это будет считаться как два заявления в ВУЗ?
02.07.2011 в 16:34
)))
то есть, нужно два заявления составлять? Для ))):
02.07.2011 в 16:50
Коментувати
Женя
в мене пише що не підтверджено сертефікат... що робити??
02.07.2011 в 14:24
Маша
Для Женя: Звісно не підтверджено, адже їх ще не перевірили. А перевірятимуть лише з 5 числа.
02.07.2011 в 15:19
Маша
Для Маша: У меня уже подтвржден и балы вписаны
03.07.2011 в 04:59
Сергій
Для Маша: Так... в мене бали є, але на яке ім`я сертифікат виданий нема(((
03.07.2011 в 15:03
Коментувати
Валера)))
Для мдооо: и тут первонахи завелись
02.07.2011 в 14:23Відповісти
leox
Система то нормально може працює але табачнику слід було повідомити що реально подавати заявки на вступ у вузи електронним способом можна буде лише після 5-6 числа коли перевірять сертифікати і атестати. ВІн не сказав бо сам не знав.
02.07.2011 в 13:47Відповісти
Wolf Haley
Вже всьо нормально працює. Можна довіряти системі.
02.07.2011 в 13:27Відповісти
Лера
Для начала,я думаю,надо было немного проверить эту систему,а потом только позволять ее использовать!
02.07.2011 в 12:56Відповісти
IT
Первый год, оно и понятно что будут какие-то сбои и проблемы. Но какой смысл с пеной у рта уверять что всё работает "на ура"? Может им лучше за этот месяц как-нибудь да поустранять неполадки, больше толку будет.
02.07.2011 в 12:38Відповісти
Anli
Ага...работает...я 10 раз пробовала регестрироваться и все неудачно...