Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Маргарита
Если бал 123,5 можно поступать или нет?
Маша
Для Маргарита: Можна, але якщо з профільного предмету не менше 170.
Маргарита
Для Маша: Да, но в таблиці перевода балів немає 124, а є тільки 123,5 і 126, 5
Прохожий
Для Маргарита: Можна!!!... в комуністичну партію, або регіонів, або в міліцію пряма дорога.
Коментувати
Маша
І це ви, пане міністр, кажете, що система нормально працює?????? Де ви таке бачили???? Сьогодні я вирішила подати заяву до Харківського університету ім. Кразіна, вибрала напрям "право" і натиснула "подати заяву". А в мене на сторінці написано, що я подала заяву до Київського торговельно-економічного університету на факультет фінансів!!!! Я тричі все перевірила, перш ніж заяву подавати!!! Скажіть будь ласка, і це по-вашому НОРМАЛЬНО працює?????
Рома
Для Маша: ем... схоже, що їм фінансистів бракує)))
Маша
Для Рома: Я взагалі не розумію як таке сталося, я тричі все перевірила, щоб не було помилок, а потім вже натиснула "подати заяву"!!! І взагалі, де Київ, і де Харків, зовсім два різних міста!!!!! У нашій країні все робиться через одне місце!!!!! Не могли навіть зробити, щоб система нормально працювала!!!! ДЕБІЛИ!!!! Вибачаюсь за нецензурну лексику, але мене вже емоції переповнюють!!!
Влад
Для Маша: Класно сказано!
Коментувати
Рома
З повагою, технічна підтримка експерименту «Електронній вступ 2011». ахаха... вони мене вбивають))
Юля
Что за ерунда ??? у меня не получается зарегистрироваться так как пишет ошибку ....-Невдала спроба реєстрації могла бути викликана наступним: Прізвище, або ім’я, або по батькові, що містяться в указаних вами сертифікатах ЗНО та атестаті про повну середню освіту не співпадають. Або Ви зробили помилку при введені даних, або Вам треба подавати заяву особисто до прийомної комісії вищого навчального закладу у комплекті з відповідними документами. Я все проверила,все совпадает. Уже переживаю, если есть действительно ошибка в сертификате или аттестате
Катя
Для Юля: у меня тоже самое я пыталась несколько раз всё совпадает но зарегестрироваться невозможно!
Аліна
Для Юля: І у мене теж така ситуація .А що робити далі,де шукати" ту помилку",яка не існує?Напевне,електронний вступ для нас не доступний
Коментувати
Тетяна
Я зареєструвалася у системі "Електронний вступ" коли ще не було результатів з географії, тепер вони є, а на моїй сторінці не з'явилися... підкажіть хто знає, як зробити щоб вони з'явилися, чи це відбудеться автоматично??
Влад
Підкажіть, будь ласка коли будуть результати додаткової сесії з укр. мови та літератури. Просто немає в кого запитати. дзвоню на консультаційний телефон питань вступу там постійно зайнято. В ІРЦОЯО ніхто не відповідає, а в УЦОЯО теж постійно зайнято.
Абітурієнт
Ваша система взагалі лагонутий проект не доробленого уряду, спочатку б все перевірили і сервара на неї нормальні поставили, а тоді вже казали шо вона працює. Мало того шо система електронного вступу не працює, так ще й інформаційну картку не можу сформувати, не міністерство якесь, а сплошні свавільники. Шо хочєте те і робите!!!!!!!!
.
Використовуйте функцію Подати заяву -> За напрямом
Max
Чому коли я всі поля заповнив вірно, перевірив декілька разів - натискаю " Подати заяву" а воно мені видає "Заповніть дані вступника"??????
Alex
Для Max: заповніть дані вступника
Коментувати
Сергій
Наш міністр або не поінформований про якість роботи електронного вступу, або ж неналежним чином виконує свою роботу. На даний час жодна людина не можезареєструватись, бо програму постійно доробляють. Наприклад, дані про випускника ще не всі можна ввести, сьогодні добавили дату народження, завтра можливо адресні дані. Що ж це таке? Було море часу, а в даний момент все ще не готове!
Натали
ПОМОГИТЕ МНЕ ПОЖАЛУЙСТА, у меня украинский 187.5, математика - 173, биология - 175, а география будет примерно 180, средний бал аттестата 184. Я смогу пройти на экономический, географический или биологический факультеты на бюджет? ПОСОВЕТУЙТЕ КУДА! желательно киевские вузы.
Абітурієнтка
Для Натали: Не хвилюйся,в тебе гарні бали і,як на мене,то ти легко пройдеш на бюджет в Київський універ ім.М.П.Драгоманова.УДАЧІ!
Натали
Для Абітурієнтка: , ты уже вторая, кто мне советует педагогический им. Драгоманова:) спасибо!!:)) ты меня реально успокоила:)
Коментувати
Влад
Дествительно ли, что в 2011году проходной бал будет 121?
Tyler
Для Влад: ні 124
Коментувати
Аня
Подскажите пожалуйста,я закончила школу в 2006г.,в правилах приема написано : "Особи, які здобули повну загальну середню освіту у 2007 році і раніше, подають документи, що підтверджують їх право брати участь у конкурсі за результатами зовнішнього незалежного оцінювання або за результатами вступних екзаменів з конкурсних предметів у вищому навчальному закладі за їх вибором".Что это за документ и где его брать?
Анастасия
Для Аня: Я думаю здесь имеют ввиду те же документы, что и у остальных, но, что у вас есть право поступать не только на основе результатов ЗНО, но и вступительных экзаменов, на ваш выбор http://osvita.ua/vnz/consultations/10015
Коментувати
Екатерина
Добрый день. Я столкнулась с проблемой при регистрации абитуриента 2011 года. Заполнила форму регистрации ещё 1 июля,ответного письма на электронную почту не пришло. При повторной регистрации компьютер выдает ошибку,что введеные данные не совпадают. Какие мои дальнейшие действия? За ранее спасибо за помощь.
Татьяна
чому в відео така розгорнута анкета при реєстрації, а у мене треба ввести лише адрес електронної почти, дані атестату та сертифікату..і все..чому так?
Абітурієнт
Для Татьяна: у мене така сама проблема....(((
Святик
Для Татьяна: І в мене.....
Святик
Я там зрозумів, що ця програма ще має багато БАГІВ.... Якшо я можу зробити це досконало, а ви в Міністерстві Освіти не можете цього зробити, то вибачте мене....
Коментувати
Ростик
То обов'язково треба швидкозшивач чи можна просто паперову папку на шнурок?
Тата
Скажіть будь-ласка, можливо з заочного перевестись на денну?
Андрій
Де воно в дідька нормально працює???? Де діли мої півбала з двох предметів??Чому російської мови немає????????
PoLdi)
Для Андрій: у нменя тоже не пишет 0.5...походу у них глюк в систее какойто)
Андрій
Для Андрій: Ти знаєш,я написав скаргу-мені по півбала повернули)))
Коментувати
Анастасия
при подаче документов нужны конверты и папки?? потому что я тольк в 1 инсте увидела то что нужны конверты папки и скоросшиватели
dmitry
в сертификате в графе "Виданий на ім’я: " пусто .не поскажете в чём дело ?