Вступна кампанія до вузів стартувала без ексцесів, - М.Луцький

В Україні стартувала вступна кампанія-2011. З цього дня всі вищі навчальні заклади починають приймати від абітурієнтів документи для вступу

Вступна кампанія до вузів стартувала без ексцесів, - М.Луцький

"Перші години роботи приймальних комісій показали, що все проходить без ексцесів. Правила вступу до вузів були визначені заздалегідь, і у всіх абітурієнтів була можливість у них розібратися і зорієнтуватися, які документи потрібно подавати", - повідомив народний депутат, член парламентської фракції Партії регіонів, Максим Луцький.

Депутат повідомив, що цього року збільшено строки прийому заяв та документів на вступ до вищих навчальних закладів.

"Так, якщо минулого року спочатку вступна кампанія мала тривати лише 15 днів, цього року документи будуть прийматися з 1 по 31 липня включно. Це дасть можливість зменшити наплив абітурієнтів і знизить напругу в роботі приймальних комісій. Тому я хочу підкреслити, що не варто поспішати, всі встигнуть подати документи вчасно", - зазначив Луцький.

Він також нагадав, що після закінчення прийому документів всі вищі навчальні заклади оприлюднять рейтингові списки абітурієнтів, рекомендованих до зарахування.

"Я також хотів би нагадати, що в Міністерстві освіти і науки, молоді та спорту була створена спеціальна гаряча лінія з питань вступу до вузів. За номером телефону (044) 486-20-37 можна отримати всю інформацію, що стосується цього питання", - додав парламентарій.

Освіта.ua
01.07.2011

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Слава
У мене теж подібна ситуація з Людмилою , Поступив на бюджет в університет, але не хочу там вчитися , а оригінал вже здав ,Хочу забрати ввіддати в інший ,але не віддають документи ,ЩО робити????Куди звернутися?????
ЛЮДА
Я ВІДДАВ ОРИГІНАЛ ДОКУМЕНТІВ В ОДИН ВУЗ , А ХОЧУ ТЕПЕР ПОСТУПИТИ ЗОВСІМ В ІНШИЙ ,ЧИ МАЮ Я ПРАВО ЗАБРАТИ ОРИГІНАЛ І ПОСТУПИТИ КУДИ Я ХОЧУ???????
Славик
З 250,7 тисяч осіб, які були зареєстровані на проходження цього тестування, 11 відсотків - не з’явились, а біля 9 відсотків - не набрали 124 бали. Отже, кількість тих, хто може вступати на основі сертифікатів цього року – близько 203 тисяч осіб", - зазначив міністр. Також, сьогодні Кабінет Міністрів України ухвалив постанову згідно із якою обсяг державного замовлення на підготовку бакалаврів становитиме у цьому році 106 500 місць. как это понять то что на 100 тысяч людей больше на специальность?
Оксана
Здравствуйте! У нас проблема. Мой ребенок удачно сдала все экзамены, но по неосторожности потеряла паспорт. Заявление на восстановление мы оформили, но в паспортном столе сказали, что получение паспорта будет через месяц. Как нам быть?!
Славик
Для Оксана: Возьмите в паспортном столе справку о том то что вы потеряли паспорт и если у вас есть ксерокс паспорта, идете к нотариусу и заверяйте!!!!
Коментувати
111
документы нужно приносить в приемные комиссии все .оригиналы --оставляете там где будете учиться -где пройдете ...а копии относите где хотите - в вузах их заверяют .ТОЛЬКО следите за списками по системе КОНКУРС.. а перед самой подачей оригиналов сходите в приемную комиссию сверьте списки ..Удачи..
111
для Натали . думаю что с такими баллами возможно на бюджет .В 2010 было реально попасть .в 2011 тоже ведь выпускников мало ...Вам крупно повезло .Только еще учтите бюдже везде уменьшили..
Al1no4ka
А чи потрібно мати при собі папки і конверти?
Каріна
Скажіть, будь ласка,чи треба комісії предявляти отой сертефікат з печатками про проходження ЗНО чи тільки той роздрукований?
Марина
Для Каріна: потрібно..
Коментувати
Натали
ПОМОГИТЕ МНЕ ПОЖАЛУЙСТА, у меня украинский 187.5, математика - 173, биология - 175, а география будет примерно 180, средний бал аттестата 184. Я смогу пройти на экономический, географический или биологический факультеты на бюджет? ПОСОВЕТУЙТЕ КУДА! желательно киевские вузы.
Аня
Копии документов нужно заверять у нотариуса?
Яйцеслав
Для Аня: Так обовязково
Секретар комісії
Для Аня: не обовязково. За наявності оригіналів це зроблять у самій комісії технічні працівники
Коментувати
Аня
Подскажите пожалуйста,я закончила школу в 2006г.,в правилах приема написано : "Особи, які здобули повну загальну середню освіту у 2007 році і раніше, подають документи, що підтверджують їх право брати участь у конкурсі за результатами зовнішнього незалежного оцінювання або за результатами вступних екзаменів з конкурсних предметів у вищому навчальному закладі за їх вибором." Что это за документ и где его взять?
SyrusVirus
Для Аня: Этими документами являются или сертификат ЗНО, если ты его(ЗНО) сдавала, или результаты экзаменов сданных при ВУЗе, куда ты поступешь. Абитуриенты, закончившие школу ранее 2007 года(как мы с тобой), сами выбирают как хотят поступать - по экзаменам или по ЗНО, как все. А ты ЗНО не сдавала???
Коментувати
Ваня
При заполнении заявления указывается только факультет? Или факультет и кафедра?
Ромка
Для Ваня: аналогичный вопрос!
Коментувати
Лєна
Документи (rкопії) завіряються в ВНЗ чи за місцем проживання????
Макс
Хто знає,які документи потрібно подавати в вуз???
Маша
Для Макс: • медична довідка за формою 086-о або її копію; • шість кольорових фотокарток розміром 3х4 см; • копія паспорта громадянина України (паспорта громадянина України для виїзду за кордон, свідоцтва про народження – для осіб, які за віком не мають паспорта, або інший документ, який засвідчує особу і громадянство); • копія довідки про присвоєння ідентифікаційного номеру фізичної особи; • копія військового квитка або приписного свідоцтва; • два конверти з підписаною зворотною адресою.
Маша
Для Макс: І звичайно ж сертифікат і атестат
Коментувати
Настя
Подала в НАУ,КПІ и КНУБА.За оди день впоралась.Черги зовсім нема,так щей тебе намагаються затягти на різні факультети поки ти шукаеш потрібний тобі.
я
Для Настя: На тих факультетах, куди вас намагаються затягти ще на вулиці -недобір
Коментувати
Руслана
скажіть будьласка а з сертифікату копії можна знімати? А додатків скільки можна роздруковувати?
Алик
є в НАУ
Ромка
народ, а в НАУ есть поступающие?)
Анастасия
'есть)) Для Ромка:
Ромка
Для Анастасия: кинь свою ссылку в контакте)
aleww
Для Ромка: кидайте ссылки..........я туда же
Коментувати
Ольга Крым
Скажите!кто-нибудь подавал апеляцию по укр мове?Рассмотрели ее?Икакой результат? У меня на странице написано что аппеляция зарегестрирована 24 июня.Результата пока нет Комк повысили или не дай брг понизили балл?
Аля
В один вуз подається один пакет документів(маєте при собі всі оригінали і копії цих оригіналів і тоді прийомна завіряє своєю печаткою копії оригінали забираєте і таким чином ідете ще у 4 вузи.На оригіналі сертифікату вузи ставлять відмітки де ви вже здали документи.Де вас зарахують туда даєте оригінали.Фотки в один вуз 6 штк.Взаяві зазначаєте бюджет,контракт,стаціонар,заочно,екстерн все ,що кому потрібно,можна і все одразу,також зазначаєте і три напрямки(факультети)і так у кожному вузі.Другу сесію треба пильнувати-вона для своїх...Ще питання є?І взагалі я не нап.англ. мені не зарах.2 бали 1 не дали обіцяний вийшло 122,5,а тут всі пишуть,що мають високі бали,але бачу ума не дуже,ще один доказ того,що ті хто добре вчиться згодом добре працює (нюанс)на тих хто не вчився!!!Щиро удачі Всім!