У п’ятницю стартує вступна кампанія до вищих навчальних закладів

1 липня приймальні комісії вищих навчальних закладів розпочнуть прийом документів від абітурієнтів на зарахування до навчання

У п’ятницю стартує вступна кампанія до вищих навчальних закладів

Вступ до вищих навчальних закладів у 2011 році буде відбуватися на підставі Умов прийому до вищих навчальних закладів, що затверджені Наказом МОН №961.

Абітурієнти матимуть можливість подати документи до 5 вищих навчальних закладів та на 3 спеціальності в кожному з них.

Прийом документів від абітурієнтів, які вступають до вузів на основі документа про повну загальну середню освіту та сертифікатів ЗНО буде завершено 31 липня.

Прийом документів від осіб, які для вступу на навчання мають проходити творчі конкурси у вищих навчальних закладах закінчується 17 липня, а від осіб, які мають складати вступні екзамени у вищих навчальних закладах – 22 липня.

Після завершення прийому документів приймальними комісіями будуть сформовані рейтингові списки абітурієнтів рекомендованих до навчання.

Рейтингові списки будуть сформовані всіма вищими навчальними закладами, за кожною окремою спеціальністю, що будуть підлягати коригуванню у відповідності зі строками вступної кампанії.

Перші рейтингові списки, із зазначенням осіб рекомендованих для зарахування до вузу на бюджетну форму навчання, мають бути оприлюднені навчальними закладами 1 серпня, а вже 10 серпня вузи мають видати накази про зарахування абітурієнтів на бюджетну форму навчання.

Після того як відбудеться зарахування на бюджет, тобто починаючи з 10 серпня, розпочнеться зарахування абітурієнтів на контрактну форму навчання, яке триватиме до 25 серпня 2011 року.

Звертаємо увагу абітурієнтів на дотриманні процедури та строків вступної кампанії до вищих навчальних закладів.

Додатково див.:

Освіта.ua
30.06.2011

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Елизавета
Помогите мне, пожалуйста, У же есть все результаты по ЗНО, и у меня есть такая опция "сформувати інформаційну картку", но когда я туда нажимаю, то выдает "405 Not Allowded" Что мне делать????!! Я в панике!
Оля
Для Елизавета: пробуй еще раз. я меня тоже такое было, наверно просто сервер перегружен. в результате очередной попытки - откроется! удачи!
Коментувати
анна
добрый день:) есть ли у меня шанс, вступить в вуз, без зно?, у меня кроме атестата есть ище диплом квалификованого работника. В атестати бал 178.1
(((())))
У Богомольця коли починають приймати документи?????
Zolyshka
Які документи при вступі треба завіряти нотаріально???Підкажіть,please.................))))))))))))))))
Анна
Для Zolyshka: Нотаріально завіряти не потрібно.Ксерокопії ваших документів разом з оригіналом ви приносите до приймальної комісії, і вони завіряють копію згідно з оригіналом.
Коментувати
Катруся
Винницький мед хороший вуз или плохой??????????????????????????????????Стоит подавать документи??????????
Vfrc
vstup. info - на цьому сайті можна подивитись прохідні бали за минулі роки на будь-які спеціальності, які вас цікавлять.
Иван
Надо при вступление документ о место жительства, или о составе семи?
Александр
Для Иван: Это смотря куда поступаете,если на сппециальности связанные с охраной правопорядка,национальной беезопаности,то верятно ,да,уточняйте в приемной,а вообще каждый вуз согласно принципа Болонского процеса имет определнную независимость,от которой проиводными вытекают отличия в правилах приема.Удачи и да прибудет с вами пункт "Правила приема"
Иван
Для Александр: Спасибо, и тебе тоже удачи ; только объясни как это «да прибудет с вами пункт "Правила приема"?»
Анна
Для Иван: Это значит,что ты можешь на сайте интересующего тебя ВУЗа в разделе "Правила приёма" найти список документов для поступления)
Коментувати
Андрійа
В франка на юридичний , бюджет , 743,3 можна пройти ?
Ататат..=*
где можно посмотреть проходные балы институтов???
Анна
Для Ататат..=*: Все вроде как поговаривают, что проходной балл в институт не ниже 124 :D.
Коментувати
ЮЛька
помогите...(скажите , какой проходной бал на журналистику в Мечникова Одесса?????????
татьяна
Кто знает, подскажите. Пакет документов нужно готовить на каждую специальность отдельно при условии, что факультет один и тотже? Например факультет комп наук, а в нем 3 специальности. Нужно 3 комплекта или один?
Настя
Для татьяна: лучше позвони в приемную комиссию и уточни
Коментувати
Жорік
добре...Наведіть будь ласка приклад факультету і 3 пофільні предмети..
вот так
Для Жорік: открой сайт любого универа, там и увидишь , какие тесты рекомендованы для поступления )))))))))
вот,  кака-то так
Для Жорік: у меня матем., укр яз., англ.- всего три получается )))))))
Коментувати
Марійка
Скажіть будь ласка а як поступити як що я зараз навчаюся в коледжі на 2 курсі але теж проходив ЗНО цьогоріч, проте проблема в тому що в мене немає на руках атестата про СЗО...Є в когось така ситуація ?? і як правильно вчинити ??
Євген
Для Марійка: тобі потрібно подзвонити в твій майбутній ВНЗ та запитати. без аттестату оригіналу навряд чи приймуть. Хоча там беруть якісь довідки чи ще щось. це треба тобі в першу чергу запитати у вузі
Коментувати
Жорік
Скажіть що входить в підсумковий бал який подається (типу пишуть 717, 723 я пройду ??), так от що входить в суму 723 бали..Я так розумію результати ЗНО з укр.мови і літератури + інший профільний предмет + сер.бал атестата + що ще?? а то по моїх підрахунках якщо додати це що є перерахував вище то максимум буде 600 балів .. ПОМОЖІТЬ а?
ОЛЯ
Жорік: Маскимум це є 800 балів, а входить в них ЗНО з трьох предметів і бал атестата. Розумієш?
Євген
Для Жорік: три зно+бал атестату=800 це максимум. а чого ти здавав тыльки 2 зно?
Жорік
Для ОЛЯ: але наскільки я знаю для вступу потрібно лише два предмети чи не так??
Коментувати
Женя
Люди добрі,підкажіть будь ласка,приписне свідотство до призивного відділку потрібно одразу при вступі,чи потім після вступу!
Ленуська
Подскажите, если я сделаю ксерокопию сертификата(я же не в один универ буду подавать документы), то где мне заверить можно будет копию?
Настя
Для Ленуська: у нотариуса или сразу в приемной комиссии (но не все приемные заверяют, поинтересуйся зарание (КПИ заверяет)).
Коментувати
Катруся
Хтось сьогодні документи подавав?????????????
Юля
Для Катруся: Да, я сегодня подала) Очереди нет - красота!
Катруся
Для Юля: Що потрібно з собою брати?????
Коментувати
Веталь
З якого сайта потрібно подавати документи в електронному вигляді, підскажіть будьте добрі.
Анна
717 це мало для бютжету?
Макс
Для Анна: якщо подивитись вашу ситуацію то 717 круті бали у вас!20% здало вище 710 не більше! не хвилюйся кароч,! мені б вашу ситуацію((в тому році жах був..
Коментувати
Вова
Слухайте, я розумію, що тут всі надто розумні зібралися в одну велику ..., проте не потрібно вдавати з себе фахівців. " - Чи вступлю я з 754б.? - Не думаю!" Питання: ну звідки ви знаєте яким цьогоріч буде прохідний бал, в який вуз подаватиме та чи інша людина документи? 188 з кожного предмета ( атестат ) це мало? Та мені вже цікаво а ж: на бюджеті тільки 200 - бальники йдуть. Та ви подівіться на статистику на 180 - 200 написали тести одиниці - ОДИНИЦІ. Можливо, вони всі тут? Тому не варто хвилюватися усім, хто має 700! Бо на бюджет з таким балом цілком вступити можна на бюджет ( хіба якісь надто круті спеціальності в надто крутих вузах ) Але, там все роблять гроші. Це я точно знаю!!
ОЛЯ
Для Вова: Підтримую.
[b]Для Вова:[/b]
Для Вова: Повністю підтримую!!)))) Народ, не сійте паніку серед тих, хто не взяв планку 800! Прохідний бал визначає кількість претендентів на місце у ВУЗі, і чим їх меньше, тим прохідний може бути нижчим відповідно
Вікторія
цілком тебе підтримую)))
Коментувати