Osvita.ua Вища освіта Новини вищої освіти З 1 липня працюватимуть консультативні телефони з питань вступної кампанії 2011 року
З 1 липня працюватимуть консультативні телефони з питань вступної кампанії 2011 року

У Міністерстві освіти і науки, молоді та спорту створено оперативний штаб з питань вступної кампанії 2011 року у вищих та професійно-технічних навчальних закладах.

З 1 липня працюватимуть консультативні телефони з питань вступної кампанії 2011 року

Як повідомляє прес-служба міністерства, на оперативний штаб покладено відповідальність за налагодження ефективної взаємодії між центральними органами виконавчої влади, що мають у підпорядкуванні навчальні заклади, а також між управліннями освіти і науки на місцях та органами студентського самоврядування щодо розв'язання проблемних питань вступної кампанії.

Члени оперативного штабу з питань вступної кампанії систематично інформуватимуть громадськість та засоби масової інформації про хід вступної кампанії, виявлені факти порушень і зловживань у вищих навчальних закладах і професійно-технічних навчальних закладах та вжиті заходи.

Також, з 1 липня запрацюють консультативні телефони оперативного штабу з питань вступу. Щодо питань, які стосуються вступу до вищих навчальних закладів можна звертатися за телефоном (044) 486-78-48, до професійно-технічних навчальних закладів – за телефоном (044) 279-16-56.

До складу оперативного штабу, окрім представників міністерства, увійшли Ольга Айвазовська (голова правління Всеукраїнської громадської організації “Громадська мережа ОПОРА”), Олександр Бурлаков (голова Державної інспекції навчальних закладів), Леонід Губерський (голова Спілки ректорів ВНЗ України, ректор Київського національного університету імені Тараса Шевченка), Анастасія Сабова (керівник секретаріату Всеукраїнської студентської ради), Андрій Черних (керівник громадської організації "Студентський захист") та ін.

Освіта.ua
29.06.2011

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
михайло
Чи потрібно завіряти копії паспорта, ідентифікаційного коду та атестата??
Богдан
Да, коли вже скажуть Географію??? Це паплюження моїх результатів! Я міг подати документи до першої хвилі абітурієнтів, а що тепер? Що ви накажете мені робити? Чекати, поки влада почне гідно працювати? га?
Татьяна
Когда будет география???
Julia
Как вы считаете, достаточно 660.1=178.1+165+165.5+151.5 для поступления на контракт в престижный ВУЗ?
абітурієнт
я взагалі не розумію, навіщо було перший день прийому документів робити 1 липня якщо туди ніхто не піде!! скидали б пошвидше свою програму для роздрукування результатів та не мучили людей!!
Дмитрий
Подскажите,как распечатывать приложение к сертификату с баллами? езультаты всех своих ВНО знаю,а как их распечатать нет(
абітурієнт
Для Дмитрий: повинні скинути "відповідну функцію" як вони говорять!! а коли це буде не відомо!
Людмила
Для абітурієнт: уже є,там де сформувати запрошення і нижче написано сформувати інформаційну картку
Людмила
Скажіть,будь ласка, в універ при подачі документів,потрібно на три напрямки по одному пакету документів,чи один пакет документів на три напрямки? Тому,що в одному з універів я прочитала,що треба всього один пакет документів на три напрямки. Чи в кожному універі по-своєму? Дякую.
Коментувати
Н
Поясніть будь-ласка, що можна подавати в один ВУЗ оригінали документів, а в інші які хочу -- копії????
Ірина
там я бачила питання про мед.довідки.Так от.Робите копії і завіряєте їх мокрою печаткою.Ось вам і оригінал)
Натали
ПОМОГИТЕ МНЕ ПОЖАЛУЙСТА, у меня украинский 187.5, математика - 173, биология - 175, а география будет примерно 180, средний бал аттестата 184. Посоветуйте, куда можно пройти в относительно хорошие Киевские или Одесские вузы на бюджет?
123
Середній бал атестату 170,0,укр.мова-143,0,біологія-161,0,чекаю хімію-думаю буде 160,0,Чи можу я розраховувати на бюджет у мед.?
Абітурієнт_2011
Запитання про Електронний Вступ. Мені не зрозуміло (виходячи з тексту наказу) чи є гарантія, що під час роботи системи електронний вступ приймальними комісіями ВНЗ не будуть створюватися мертві душі в рейтингу? Звичайно стосується бюджету на модні спеціальності. Мається на увазі використання даних випускників минулих років з високими балами з метою створити фіктивну першу хвилю. А потім вже на другій брати за ГРОШЕНЯТА тих кого ПОТРІБНО. У випадку особистого подання необхідно показувати оригінал атестата і сертифікатів. І зрозуміло, що 200-бальники минулих років де не будь та вчаться. І оригінала сертифіката у них не може бути на руках. Та і подання заяви особисто передбачає наявність підпису на заяві. І паперове подання заяви такими "абітурієнтами" буде вже злочином - шахрайство. А електронне подання не...
Абітурієнт_2011
Продовження . А електронне подання не передбачає реального підпису не передбачає наявності оригінала атестата на руках у абітурієнта. І самі приймальні комісії можуть взяти дані по абітурієнтам минулих років і їх зареєструвати для "участі" у конкурсі. Підтвердити факт шахрайства в такому випадку не можливо. Відповідальності НУЛЬ. А от право на безкоштовне отримання вищої освіту у інших буде порушено.
інна
Для Абітурієнт_я теж про те думала
IT
Для Абітурієнт_2011: Дійсно цікава думка. Здається, якщо не забрав документи з ВНЗ, ще раз подавати не можна. І якщо в їх системі не має списку тих, що ще вчаться, тоді нам буде ДУЖЕ не солодко
Коментувати
dima
30 червня 2011 року о 09.00 на Ваших персональних сторінках буде розміщено результати зовнішнього незалежного оцінювання з історії України, біології та фізики.Так повідомляє testportal
Наталя
6 фотокарток потрібно на кожну спеціальність чи просто у один ВУЗ???
Наталя
Для Наталя: на кожний напрям по одному пакету документів. Пакет документів включає в себе копії атестату та додатка до нього, сертифікат ЗНО, медичну довідку і 6 фотографій (3 * 4). По-моєму все.
Лида
Для Наталя: + индификационный код + пасорти или свидетельство о рождении
Коментувати
Павло
чи можна в один вуз подати оригінал документів, а в інші зареєструватися через інтернет? або завірити копію в нотаріуса, і цю копію вести в інші вузи? тільки при цьому виникає питання: куди будуть ставити пічаті на свідоцтві, якщо воно копія, а оригінал зданий??? що посовітуєте?
Дмитрий
Для Павло: Значит сперва нужно подавать документы в те ВУЗы, в которых планировал сдать копии сертификата. Оригинал же оставить на десерт, т.е. подавать в последнюю очередь.
Павло
Для Дмитрий: а можна подати зразу оригінал, а в інші через інтернет? і де тут реєстрація щоб подати онлайн?
Коментувати
Дмитрий
Когда же будут оценки по истории????????? Они что там заснули в своём центре???????? Или после праздников никак не могут отойти...
Валодя
Які документи треба подавати до ВУЗ??????????????????
Ленуська
Валодя: зайди на сайт ВУЗу в який збираєшся подавати документи там все написано!!!!!
Коментувати
Тома
А медичні довідки треба оригінали на всі спеціальності, якщо подаєш в одному вузі? Чи можна одну довідку-оригінал на один вуз???
Настя
Тома: одна мед. довідка на ОДНУ СПЕЦІАЛЬНІСТЬ оригіналом
Тома
Для Настя: дякую
Лида
Для Настя: как может быть один оригинал медецинской справки а если он в несколько вузов собираеться подавать? тогда нужны копии. это только если он в один подает то и остальные документы оригиналом
Коментувати
Юрій
Спасибо
stella
оригиналы документов и копии берете в вуз. приемная комиссия сама заверяет. у меня другой вопрос. 6 фотографий приносить при подаче заявления, или когда уже твои данные появились на сайте, т. е. когда берут на бюджет?!
Юрій
Скажіть, будь-ласка, де потрібно завіряти копії документів?
Антон
Для Юрій:Ніде не треба. Все завірятиме член приймальної комісії.
Коментувати

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!