Osvita.ua Вища освіта Новини вищої освіти Всеукраїнський конкурс "Винахід року-2011"
Всеукраїнський конкурс "Винахід року-2011"

1 серпня цього року, за підтримки Державної служби інтелектуальної власності України, стартує всеукраїнський щорічний конкурс "Винахід року-2011", у якому можуть взяти участь молоді науковці у віці до 30 років

Всеукраїнський конкурс "Винахід року-2011"

Всеукраїнський конкурс "Винахід року" проводиться з метою популяризації винахідницької та інноваційної діяльності серед широких верств науково-технічної громадськості України, заохочення роботодавців до впровадження у виробництво результатів інтелектуальної праці, а також для виявлення найбільш талановитих та перспективних розробок і привернення до них уваги вітчизняних та іноземних інвесторів і підприємців.

Молоді науковці України можуть взяти участь у конкурсі в категорії "Кращий винахід року серед молоді" за умови, якщо вік усіх авторів проекту в поточному році не перевищує 30 років. Тож, організатори запрошують до участі в конкурсі школярів і студентів, молодих науковців та виробничників.

Разом з тим, допускається участь молоді і в інших категоріях конкурсу: "Кращий винахід року", "Ресурсозбереження, енергоефективність, екологічна чистота", "ІТ, телекомунікації, електроніка", "Медицина, біотехнології, агропром", "Здорове, безпечне, достойне життя", "Сучасні промислові технології, нова техніка і матеріали" й "Будівництво і транспорт".

Конкурс відбуватиметься протягом декількох турів. У період з 1 серпня по 31 жовтня учасники можуть надсилати свої роботи на розгляд, який відбудеться з 1 листопада по 31 грудня. Остаточні підсумки щодо переможців мають бути визначені до 15 квітня наступного року.

Нагороди переможцям конкурсу вручать у квітні 2012 року під час святкування Міжнародного дня інтелектуальної власності.

Більш детальну інформацію про умови проведення конкурсу "Винахід року-2011" можна дізнатися з офіційного сайту Державної служби інтелектуальної власності України.

Освіта.ua
25.06.2011

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!