Osvita.ua Вища освіта Новини вищої освіти Аграрне господарство потребує фахівця нової генерації
Аграрне господарство потребує фахівця нової генерації

У зв’язку з розробленням двох національних аграрних проектів "Зерно України" і "Сучасне тваринництво" держава потребує спеціалістів у цій сфері

Аграрне господарство потребує фахівця нової генерації

Про це повідомила директор департаменту науково-освітнього забезпечення агропромислового виробництва та розвитку сільських територій Ірина Синявська, зазначивши, що "випускники-аграрії відіграють одну із ключових та найбільш значимих функцій у відродженні та становленні вітчизняної економіки".

Через те, що у нові проекти потрібні фахівці нової генерації, Мінагрополітики наразі впроваджує стратегічне реформування аграрної освіти.

"Для забезпечення вітчизняного аграрного сектору професійними кадрами та підвищення якості аграрної освіти Мінагрополітики розробило концепцію реформування галузі. Зокрема, планується оптимізація навчальних закладів аграрного напрямку, реальний моніторинг ринку праці, розробка нормативів щодо кількості необхідних кадрів і жорсткий контроль за їх дотриманням", - зазначила директор департаменту.

За словами Синявської, сьогодні аграрна освіта виходить на якісно новий рівень, вона стала привабливою й перспективною для абітурієнтів, її почали визнавати за кордоном.

"Ми маємо тісні зв’язки з європейськими університетами. В липні делегація Мінагрополітики поїде на міжнародну конференцію до Орлеану. Там ми плануємо укласти угоду про системну підготовку кадрів на базі провідних європейських університетів, а також стажування науково-педагогічних працівників", - повідомила вона.

За даними, що наводить профільне міністерство, сьогодні в Україні існує близько 20 аграрних вищих навчальних закладів ІІІ-ІV рівня акредитації, більше 100 ВНЗ І-ІІ рівня акредитації, 32 навчально-курсові комбінати.

Станом на кінець 2009 року заклади освіти випускали близько 50 тисяч спеціалістів, хоча ринок мав потребу лише у 10 тисячах.

Освіта.ua
16.06.2011

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Никита
Что-то не видно их работы ,все как было так и есть.Хоть бы увеличили количество направлений в Аграрные вузы .

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!