Osvita.ua Вища освіта Новини вищої освіти Розроблено таблицю переводу середнього бала атестата у 200-бальну шкалу
Розроблено таблицю переводу середнього бала атестата у 200-бальну шкалу

Середній бал шкільного атестата буде враховуватися приймальними комісіями вищих навчальних закладів при прийомі абітурієнтів на навчання у 2011 році

Розроблено таблицю переводу середнього бала атестата у 200-бальну шкалу

У відповідності з умовами прийому до вищих навчальних закладів у 2011 році, конкурсний відбір осіб, які на вступатимуть до українських вузів у цьому році, буде враховувати показник середнього бала атестата, переведений у 200-бальну шкалу.

Міністерством освіти вже розроблена таблиця відповідності середнього бала документа про повну загальну середню освіту, що обрахований за 12-бальною шкалою, значенням 200-бальної шкали.

При розрахунку середнього бала атестатів, що видані в минулих роках, приймальні комісії вищих навчальних закладів мають забезпечити розрахунок за всіма оцінками, виставленими в додатку до атестата та перевести бали у 200-бальну шкалу.

У міністерстві освіти зазначили, що оцінки, які виставлені ще за п’ятибальною шкалою оцінювання, будуть ураховуватись таким чином: 3 відповідає 6 балам, 4 ‑ 9, відповідно 5 ‑ 12 балам.

Нагадаємо, що оцінка ЗНО з кожного предмета, котру отримують учасники за підсумками тестування, також розраховується за рейтинговою шкалою від 100 до 200 балів.

Освіта.ua
09.06.2011

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
unknown:)
З яких саме предметів оцінки йдуть в атестат та чи є виняткові предмети оцінка з якого в атестат не йде?
Дух
Походу з усіх іде.....все рахується: фізкультура, технології, економіка, астрономія....худовня культура...все-все-все....
Коментувати
Taras
для вступу потрібно подавати оригінали форми 0-86 чи можна копії?
Дух
Можна копії
Дар’я
Для Taras: ні, тільки оригінали
Коментувати
Taras
Я закінчив медколедж....скажіть будь-ласка....по якому документу мені можна поступати...по атестату чи по диплому?...дякую
Ann
У моей подружки средний бал 12 !!! P. S. У нее мама учительница ....
SadSmileIsBack
Для Ann: Несправедливо... У меня похожая ситуация. У нас престижная школа, лицей. Чтоб получить 10, нужно стараться, хорошо и долго. А на ЗНО встретила девочку, и у неё такой же бал, как у меня, и она сказала, что у них всем в конце ставили около 10 средний бал. Меня это просто убило...Даже тем, кто ничегооо не делал..
Дух
Так всюди....ті школи, що по селах, або в глибинці...там народ має дуже високий бал атестату...і ні фіга робити не треба.... а в містах, особиливо в ліцеях або гімназіях треба так напахатися шо простою....
Ліля
Дитино, я працюю вчителем української мови в селі, то ще в нас на середній бал атестату потрібно працювати більше, ніж в деяких міських школах. Моє побажання: більше тримай в руках книжку і трішки неї читай. Тоді все буде ОК!!!
Коментувати
Николай
Так нечего, если призёрам ставят 10. Ето такое и на екзамены потом тоже всех валят
Інна
у моїй школі було нетак....хоча я й писала контрольні з математикі на 12, мені принципово не ставили цю оцінку томущо я небрала участі в олімпіаді....обідно те, що навіть для виду жодної помилки ненашли..... та хай задавиться тією оцінкою в мене середній бал атестата 11.0
Василь
Для Інна: Дуже прикро, що такі безграмотні люди, як Ви, Інно, мають бал атестата 11. Лише в цьому Вашому повідомленні в два з половиною рядки у Вас 10 помилок! І Ви ще маєте совість скаржитись на недооцінювання?!!
Коментувати
ваня
а мне в атестат уже поставили мои 190,4-11 б )
Юрий C.
А это ничего что 12 балов ставили только победителям олимпиад и МАНовцам?
Євген
Для Юрий C.: Может быть в вашей школе это и так, но в большинстве школах 12 баллов можно получить, как обычную отличную оценку. Так и должно быть, ведь нигде не сказано что 12 баллов должны получать ТОЛЬКО победители олимпиад и МАНа, а есть обычные требования для обычных школьников: делать дз, писать кр и ср на 12, работать на уроке.
Юлия
Для Юрий C.: По идее ставится 12 всем, кто заработал,Просто если ученик победитель олимпиад или минимум призер области, то учитель обязан поставить ему 12 по этому предмету
Валентин
Для Юрий C.: у меня нет никаких медалей, зато у меня 12 по информатике. Нада была б медаль, получил бы, но я не из тех, кто будет лизать одно место учителям.
Коментувати

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!