Безкоштовна юридична консультація для абітурієнтів

Громадянська мережа "Опора" пропонує безкоштовну юридичну допомогу учасникам зовнішнього незалежного оцінювання та їх батькам

Безкоштовна юридична консультація для абітурієнтів

Починаючи з 2 червня, юристи громадянської мережі "Опора" надаватимуть безкоштовну юридичну допомогу всім особам задіяним у вступній кампанії 2011 року, повідомляє прес-служба організації.

Громадянська мережа "Опора" має на меті захистити конституційне права громадян на рівний доступ до освіти.

Юристи організації не лише проконсультують щодо етапів та процедур вступу до вузів України, а й допоможуть оскаржити неправомірні дії приймальної комісії вузу, підготувати заяву до Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України, або й написати скаргу до прокуратури.

Для всіх, хто потребує кваліфікованої юридичної консультації, у робочі дні з 9.00 до 19.00 працює телефон (044) 225-32-81.

Протягом вихідних днів юристи організації приймають електронні звернення за адресою vstup2011@opora.org.ua.

Нагадаємо, що в Українському центрі оцінювання якості освіти також відкрито інформаційну телефонну лінію для учасників ЗНО.

Освіта.ua
01.06.2011

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
ігор
Захворіло багато працівників у школі на коронавірус. Навіть директор та завуч перебувають у лікарні. Директор у вайбері присилає повідомлення працювати дистанційно з учнями, але вчителі при цьому повинні знаходитися в школі. Хіба не людське життя завжди є в пріоритеті? Хіба не у Кодексі законів про працю внесено ряд змін від 04.02.2021 року (ст 60), де чітко вказано, що дистанційна робота виконується працівником поза робочими приміщеннями чи територією власника? Чи дистанційна робота не є дистанційним навчанням? То ж поясніть, чи можуть учителі працювати дистанційно дома? Чи є інший юридичний документ, який дає право адміністрації школи давати такі розпорядження?
Іван
Добрий день. Чи зараховується в педагічний стаж начання в університеті, якщо до навчання працював педагом-організатором.
Ольга Войтюк
Доброго дня, працюю вчителем в ЗЗСО І-ІІІ ступенів, навчається 550 учнів. Наш заклад провів педагогічну раду, вирішили бути автономними. Зважили, що в автономії закладу освіти є багато плюсів. Звернулися до ОТГ вписьмовій формі, вони категорично проти! Винесли це питання на сесію, сесія теж проти! Пояснюючи це тим, що прийдеться закрити 10 малокомплектних шкіл, так як вони існують за наш рахунок. Але ж автономія захищена законом, деякі шляхи вже пройдені.... Допоможіть будь ласка)
Андрій
Чи можна прийняти в експлуатацію недобудовану школу,тобто корпус є,але недобудований ганок?Яка послідовність здачі в експлуатацію школи(перелік документів).
Оксана
Чи зберігається педагогічний стаж, якщо педагог переходить із школи на посаду головного спеціаліста відділу освіти? В школі залишається вчителем на 6 годин.
Економіст
Для Оксана: а з якого дива стаж у людини яка працює вчителем (хоч і за сумісництвом) має пропадати? це стажа роботи в органах місцевого самоврядування у нього наразі немає, ще треба буде заробити
Коментувати
Ольга
Добрий день.Працюю директором здо з короткотривалим перебуванням на 0.5 ставки скільки годин я маю працювати з дітками на групі
Наталія
Атестувалася у 2019-20 н.р. Чи можу у 2020 - 21 нр . отримати звання - старший вчитель.
Ірина
Добрий день. В цьому році закрили нашу школу. Я маю таж 29 років. Чи можу я оформити пенсію за вислугу років?
Віктор
Добрий день. У школі працюю 27 років. У 2019-2020 р. мав навантаження 11 год. В цьому році моїй колезі за фахом виповнилось 60 р., її переводять на строковий договір. У неї в минулому році було 15 годин. Чи маю я право претендувати на 15 год., а їй щоб залишилось 11?
Віктор
Для Віктор: Вибачте, не там написав
Коментувати
Людмила Конончук
Доброго вечора!Підкажіть, будь ласка,працюю в ЗДО вихователем 4.5 роки,в лютому отримую диплом магістра "Керівник навч.закладів",(маю дошкільну освіту),чи можу я в березні атестуватись на категорію...до цього постійно навчалась і не проходила курси жодного разу...Дякую
Оксана
Доброго дня, чи може дитина повторно пройти навчання в 3 класі у м. Львів, без рішення педради, з ініціативи одного з батьків?
Мирослава
Доброго дня! Мій син навчається на бютжеті в коледжі. За результатами ЗНО рекомендовано на бютжет до ВУЗу (заочно). Приймальна комісія повідомила, що одночасно на двох бютжетах вчитись не можна - хоча це різні рівні, і попросили перевестись на контракт,бо не пропускає електронна база в Прикарпатському університеті.Чому дитині не дають право здобувати освіту молодшого спеціаліста,бакалавра за рахунок бютжету ?
Галина
Для Мирослава: Якщо Ви вже отримали рекомендацію на бюджет, то виш не має права відмовляти Вам. Питайте в них підставу.
Дана
Все вірно, згідно законодавства спочатку бюджет на отримання молодшого спеціаліста,потім- бюджет на вищий кваліфікаційний рівень. Одночасно два бюджетних місця не буває. Закінчив один рівень,отримаєш бюджет на іншому.
Коментувати
Оксана
Добрий день! Скажіть, будь ласка, якщо я працюю вже 8 років тапер я вирішила вступити до вищого навчального закладу на денну форму навчання (буду навчатися на індивідуальному графіку) як буде зазначатися моє навчання в трудовій книжці і чи буде воно взагалі вказуватися?
Галина
Для Оксана: ніяк. навчання не входить до страхового стажу.
Коментувати
Аліна
Доброго дня в мене дуже важливе питання я хочу перевестись з одного коледжу в інший на ту ж саму спеціальність тільки я навчаюсь в м.Вінниці а хочу перевестись м.Київ чи можливо таке і як це зробити????
Оксана
В приемной комиссии у меня не принимают аттестат, потому, что дата выдачи пластика и вкладыша не одинаковая. Дата в аттестате 31.05.2016г. а вкадыша 28.05.2016. Что делать?
Юрій
Для Оксана: Зверніться у школу, в якій получали атестат
Коментувати
Тамара
Чи необхідно здавати зареєстрований екзамен на зно якщо він мені не потрібній
Марина
Надайте будь-ласка консультацію з такого приводу в мене освітній рівень бакалавр і я б бажала отримати повну вищу освіту але навчатись хочу на філологічному факультеті а проходила з правознавства. Чи потрібно мені проходити навчання з першого курсу чи я можу просто перейти на потрібний факультет і довчитись?
Богдана Коломієць
Срочно нужна консультация! Я училась 1 год в Луганской академии искусства на контракте, но первый курс не закончила в связи с тем, что институт закрыли и сессию отменили. В переводе мне отказали везде, куда бы я не обращалась (Львов, Ивано-Франковск), сказали, чтобы я поступала опять на общих основаниях. Я снова подала документы. Но! И документы у меня не могли принять, ибо я уже учусь. Обращалась в министерство и местный департамент образования - с трудом решили этот вопрос и я сдавала экзамены на общих основаниях. Прошла на бюджет в Закарпатский художественный институт на схожую специальность. И опять мне звонят из института и утверждают, что я не могу учиться в двух институтах и я обязана предоставить справку об отчислении, которую я не имею возможности предъявить. Говорят, что я уже есть в базе данных и не имею права опять быть зачислена. Благодарю за скорый ответ.
Oleg Protasov
Якщо можна, будь ласка, проконсультуйте з наступних питань: При виставленні заліку, чи повинен лектор враховувати бали, які виставив викладач, який проводив семінари? Чи може лектор призначати залік на час, коли по іншому предмету модульна контрольна? Чи може лектор поставивши питання (при подачі заліковки для виставлення бала) не дати часу для підготовки? З повагою Олег, м. Київ
наталя
доброго дня!у мене дочка цього року пішла до школи .до районой школи .ми і до дитсадка теж туди ходили.як вияснилось місця нам не знайшлось у сільському дитячому садочку на той періуд дітей було 15-17.а тепер требують щоб дитина ходила до школи у село в якому ми живимо.виділили шкільний автобус нас він не возе.бо у нас є школа .і вони по закону нічого не порушують . яце теж розумію но дитина мала і складні погодні умовах можна дитину підвисти.но амбіцій нашого зав районо і плани на сільську школу дуже виликі там прцює його дружина. у сільську школу ходить до 50 учнів.у класі по 2-4 учні. і що мені робити? смт.чорнухи.полтавська обл.