Додаткові бали при вступі за особливі успіхи у навчанні отримають 687 абітурієнтів

Одинадцятикласники - призери Всеукраїнських учнівських олімпіад і Всеукраїнських конкурсів Малої академії наук 2011 року отримають від 30 до 50 додаткових балів при вступі до вищих навчальних закладів України

Додаткові бали при вступі за особливі успіхи у навчанні отримають 687 абітурієнтів

Цьогорічні умови прийому до вузів передбачають нарахування додаткових балів для абітурієнтів, які досягли значних успіхів у вивченні профільних предметів.

Додаткові бали нараховуються абітурієнтам, які у 2011 році нагороджені дипломами І-ІІІ ступеня IV етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад із базових предметів і III етапу Всеукраїнських конкурсів Малої академії наук України.

Величина додаткового бала для абітурієнтів, нагороджених у цьому році дипломами I ступеня, складає 50 балів, дипломами IІ ступеня, – 40, а дипломами IІІ ступеня, – 30 балів.

Усього випускників, які зайняли призові місця на Всеукраїнських олімпіадах і Всеукраїнських конкурсах Малої академії наук у 2011 році – 687.

З них дипломами першого ступеня нагороджені 109 випускників шкіл, другого ступеня – 217 випускників, а дипломами ІІІ ступеня – 361 випускник.

Додаткові бали нараховуються за умови, якщо абітурієнт вступає на напрями підготовки у вузі, для яких профільним є вступне випробування з предмета, з якого вони є призерами.

Також, вступникам, які в цьому році закінчили підготовчі курси при вищому навчальному закладі можуть нараховуватись додаткові 20 балів. Додаткові бали нараховуються за умови вступу абітурієнта до цього вищого навчального закладу для навчання на природничо-математичних та інженерно-технічних напрямах підготовки.

Нагадаємо, що вступ до вузу у 2011 році відбуватиметься на підставі рейтингового бала абітурієнта, що складається з бала отриманого під час ЗНО з трьох предметів (максимум 600 балів), середнього бала атестата в перерахунку у 200-бальну шкалу (максимум 200 балів), а також додаткових балів за успіхи в навчанні та курси довузівської підготовки. У такому випадку максимальний бал, що потенційно може набрати абітурієнт, складає 870 балів.

Повний перелік призерів Всеукраїнських олімпіад і Всеукраїнських конкурсів Малої академії наук дивіться в додатках до наказів МОНмолодьспорт № 493 від 27.05.11 року та № 490 від 27.05.11 року.

Детальніше про рейтинговий бал абітурієнтів>>>

Більше про вступну кампанію 2011 року>>>

Освіта.ua
31.05.2011

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Андрей
Подскажите, я победитель второго этапа МАН, но я не ехал в Киев на 4 этап. Правда и 3-его этапа быть не может так как Севастополь город прямого подчинения и обласной конкурс не проводится. Можно ли говорить тогда о том, что места за 2-й этап будут причисленны к 3-ему.
Дарія
У мене взагалі склалася дуже цікава ситуація. Я маю 1 місце у ІІ(міському) етапі захисту МАНівських робіт з української літератури, але до всеукраїнського етапу мене, без пояснення причин, не допустили.
Наталія
доброго дня. хочу дізнатися, якщо абітурієнт має призові місця і у 4 етапі Всеукраїнської олімпіади і у 3 етапі конкурсу-захисту МАН, чи додаються отримані додаткові бали з кожного конкурсу до загальної суми балів. з повагою
UVCP
Для Наталія: Додатковий бал зараховується лише за одною з перелічених вище підстав.
Надя
это тебе не здесь надо спрашивать, здесь все только предполагать могут, это у учителей, в отделе образования такая информация должна быть
Коментувати