Osvita.ua Вища освіта Новини вищої освіти Додаткові бали при вступі за особливі успіхи у навчанні отримають 687 абітурієнтів
Додаткові бали при вступі за особливі успіхи у навчанні отримають 687 абітурієнтів

Одинадцятикласники - призери Всеукраїнських учнівських олімпіад і Всеукраїнських конкурсів Малої академії наук 2011 року отримають від 30 до 50 додаткових балів при вступі до вищих навчальних закладів України

Додаткові бали при вступі за особливі успіхи у навчанні отримають 687 абітурієнтів

Цьогорічні умови прийому до вузів передбачають нарахування додаткових балів для абітурієнтів, які досягли значних успіхів у вивченні профільних предметів.

Додаткові бали нараховуються абітурієнтам, які у 2011 році нагороджені дипломами І-ІІІ ступеня IV етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад із базових предметів і III етапу Всеукраїнських конкурсів Малої академії наук України.

Величина додаткового бала для абітурієнтів, нагороджених у цьому році дипломами I ступеня, складає 50 балів, дипломами IІ ступеня, – 40, а дипломами IІІ ступеня, – 30 балів.

Усього випускників, які зайняли призові місця на Всеукраїнських олімпіадах і Всеукраїнських конкурсах Малої академії наук у 2011 році – 687.

З них дипломами першого ступеня нагороджені 109 випускників шкіл, другого ступеня – 217 випускників, а дипломами ІІІ ступеня – 361 випускник.

Додаткові бали нараховуються за умови, якщо абітурієнт вступає на напрями підготовки у вузі, для яких профільним є вступне випробування з предмета, з якого вони є призерами.

Також, вступникам, які в цьому році закінчили підготовчі курси при вищому навчальному закладі можуть нараховуватись додаткові 20 балів. Додаткові бали нараховуються за умови вступу абітурієнта до цього вищого навчального закладу для навчання на природничо-математичних та інженерно-технічних напрямах підготовки.

Нагадаємо, що вступ до вузу у 2011 році відбуватиметься на підставі рейтингового бала абітурієнта, що складається з бала отриманого під час ЗНО з трьох предметів (максимум 600 балів), середнього бала атестата в перерахунку у 200-бальну шкалу (максимум 200 балів), а також додаткових балів за успіхи в навчанні та курси довузівської підготовки. У такому випадку максимальний бал, що потенційно може набрати абітурієнт, складає 870 балів.

Повний перелік призерів Всеукраїнських олімпіад і Всеукраїнських конкурсів Малої академії наук дивіться в додатках до наказів МОНмолодьспорт № 493 від 27.05.11 року та № 490 від 27.05.11 року.

Детальніше про рейтинговий бал абітурієнтів>>>

Більше про вступну кампанію 2011 року>>>

Освіта.ua
31.05.2011

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Андрей
Подскажите, я победитель второго этапа МАН, но я не ехал в Киев на 4 этап. Правда и 3-его этапа быть не может так как Севастополь город прямого подчинения и обласной конкурс не проводится. Можно ли говорить тогда о том, что места за 2-й этап будут причисленны к 3-ему.
Дарія
У мене взагалі склалася дуже цікава ситуація. Я маю 1 місце у ІІ(міському) етапі захисту МАНівських робіт з української літератури, але до всеукраїнського етапу мене, без пояснення причин, не допустили.
Наталія
доброго дня. хочу дізнатися, якщо абітурієнт має призові місця і у 4 етапі Всеукраїнської олімпіади і у 3 етапі конкурсу-захисту МАН, чи додаються отримані додаткові бали з кожного конкурсу до загальної суми балів. з повагою
UVCP
Для Наталія: Додатковий бал зараховується лише за одною з перелічених вище підстав.
Надя
это тебе не здесь надо спрашивать, здесь все только предполагать могут, это у учителей, в отделе образования такая информация должна быть
Коментувати

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!