Де відпочиватимуть освітяни цього року?

Протягом місяця бази і табори відпочинку мають бути приведені в належний стан, аби вони вже з червня прийняли перших відпочивальників

Де відпочиватимуть освітяни цього року?

Таке завдання своїм підлеглим поставив міністр освіти і науки, молоді та спорту Д. Табачник. Як повідомив заступник міністра Петро Куліков, зараз ще триває обговорення цього питання з профспілками та керівниками деяких вузів України через те, що необхідно "реанімувати" як самі бази, так і угоди на надання послуг.

"Для освітян є безкоштовний відпочинок, а є платний. Щодо останнього випадку я дав завдання службам подивитися, скільки навчальні заклади відраховують на відпочинок своїх працівників", - повідомив заступник міністра.

Він каже, що за галузевою угодою (з ЦК Профспілки працівників освіти та науки) навчальні заклади мають відраховувати профспілкам на соціальний розвиток три відсотки від заробітної плати.

"Ці гроші йдуть на путівки, на утримання таборів, баз відпочинку. На жаль, не всі навчальні заклади відраховують ці гроші. Поза тим, крім галузевої угоди, є колективні угоди в кожному виші окремо. І щоб вони якось поповнили рахунки профспілкам на оздоровлення, на відпочинок викладачів, студентів, ми намагаємося ці угоди реанімувати", - говорить П. Куліков.

За його словами, наразі відпочинок пропонують низка профспілкових баз, бази відпочинку Київського національного університету Шевченка (біля Євпаторії), Київського політехнічного інституту (в Скадовську, де відпочинок коштує дві-три тисячі гривень), юридичних академій Харкова й Одеси.

"Одеська юридична академія пропонує безкоштовний відпочинок. До речі, на базі, розташованій на березі моря. І, хоча такі умови є на базах не кожного навчального закладу, загалом освітянам буде де провести відпустки", - підсумовує П. Куліков.

Освіта.ua
27.05.2011

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Тетянка
Риторичне запитання за нашу зарплатню. Спочатку "добре" живемо, поки працюємо, а потім продовжуємо "гарно" жити на зароблену пенсію.
!!!!!!!!
Для Тетянка: Якщо до пенсії доживемо.
Коментувати
оксанка
а що, за вчительські 2000 можна відпочивати?
Вчителька
Для оксанка: ага, дають путівку на турбазу "с удобствами во дворе" за 800 грн на 5 днів.
Коментувати
DR
Тут багатьом до 1 вересня б дотягти якось, сумно.
432
Кому ми потрібні і які освітяни відпочивають на базах ?У простих учителів та їх дітей база одна -ремонт школи,пришкільний табір,дім.Може відпускні вчасно дадуть, то на хліб буде ото и весь відпочинок.
88-88
"Де відпочиватимуть освітяни цього року?" - НА ГОРОДІ Х САПОЮ!!!!!!!!
123
За 14 років роботи я від профспілки отримала один раз 15 гривень матеріальної допомоги, коли народила хвору дитину. Жодного разу не давали запрошень навіть на новорічну ялинку, а ви базікаєте про якісь путівки. Якось у нашому закладі з'явилась путівка у Трускавець. Як ви думаєте, хто туди поїхав? Правильно, наш директор. Ото й усі путівки та відпочинок. Наш відпочинок - із сапкою рачки на городах
Юрій
Крім дулі з коштами нинішня влада ще й місця відпочинку позабирала. Коло нас майже весь берег Дніпра захвачений донецькими, а були ж колись там бази відпочинку.
?!!!
На відпочинок своїх працівників навчальні заклади відраховують величезну дулю, тому освітяни "відпочиватимуть" на городах та присадибних ділянках, а ще, якщо вдасться, - поїдуть "відпочивати" на фермерські угіддя до західних сусідів.