Osvita.ua Вища освіта Новини вищої освіти Розвивати науку тільки за рахунок бюджетного фінансування неможливо, - Табачник
Розвивати науку тільки за рахунок бюджетного фінансування неможливо, - Табачник

Сьогодні необхідно збільшувати частку приватного фінансування освіти і науки, оскільки саме ці фактори стимулюють зростання економіки держави

Розвивати науку тільки за рахунок бюджетного фінансування неможливо, - Табачник

Таку думку висловив міністр освіти і науки, молоді та спорту України Дмитро Табачник під час першого засідання Ради вітчизняних та іноземних інвесторів при Міністерстві освіти і науки, молоді та спорту України.

Дмитро Табачник зазначив, що головним завданням ради є сприяння залученню і ефективному використанню вітчизняних та іноземних інвестицій в освіту і науку, а також формування інвестиційного іміджу держави.

За словами міністра, наука сьогодні значною мірою виступає як затратна галузь економіки, і покращити цю ситуацію, на його думку, тільки за рахунок збільшення державного фінансування неможливо.

"Важливо розвивати механізми залучення позабюджетних коштів. Рада інвесторів при Міністерстві освіти – це якісний механізм державно-приватного партнерства", - зазначив Дмитро Табачник.

Дмитро Фірташ, голова Об‘єднаного руху роботодавців та співголова Ради інвесторів, підтримав міністра у тому, що освіта і наука мають бути партнерами з бізнесом.

Він зазначив, що українським бізнесменам варто розуміти важливість і перспективність інвестицій, хоча вони і є довгостроковими, у розвиток освітньої та наукової галузей.

Дмитро Фірташ висловився також на підтримку ідеї формування державного замовлення у вузах України з урахуванням думки та пропозицій роботодавців.

Освіта.ua
27.05.2011

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Alex
Дивно, що формування державного замовлення буде відбуватися з урахуванням думки бізнесменів. Випускники, які йдуть працювати у бізнес, ним же повинні і фінансуватися.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!