Молодіжний проект "Оздорови суспільство!" розпочинає другу хвилю

Уже другий рік поспіль Фонд братів Кличків спільно з Фондом Конрада Аденауера реалізовують молодіжний проект "Оздорови суспільство!"

Молодіжний проект "Оздорови суспільство!" розпочинає другу хвилю

Проект який завдяки популярності серед молодих українців, дозволяє зібрати нестандартні актуальні ідеї оздоровлення сучасного суспільства.

Цього року організатори розпочинають другу хвилю проекту з метою подальшого втілення яскравих молодіжних ідей у життя, які крок за кроком наближають країну до формування здорового українського суспільства.

Головна мета проекту "Оздорови суспільство!" - підняти серед молодих людей тематику загальнолюдських цінностей та спонукати замислитися їх над тим, як можна поліпшити співіснування людей у суспільстві та яку роль при цьому могла б відігравати їх власна діяльність.

Для участі у проекті необхідно надати організаторам ідеї, що мають на меті заохотити українську молодь замислитися над тим, що саме вона може зробити для створення здорового суспільства.

Автори найкращих ідей будуть оголошені 21 липня та візьмуть участь у "Творчих студіях", під час яких учасники матимуть змогу отримати додаткові методологічні знання та розробити практичні заходи втілення своїх ідей у життя.

Офіційна програма "Творчих студій" буде супроводжуватися екскурсійними та розважальними заходами, а також зустрічами із цікавими співрозмовниками.

Після закінчення даного етапу кожний учасник або група учасників "Творчих студій" має подати проект створення моделі суспільства своєї мрії на прикладі своєї громади (навчального закладу, населеного пункту, родини і т.п.).

Автори трьох найкращих робіт отримають гранти на реалізацію своїх проектів, а саме фінансування від Фонду братів Кличків та Фонду Конрада Аденауера у розмірі 10 000 грн. Для подальшої побудови моделі суспільства проектом визначений термін у 2 місяці.

Додаткову інформацію щодо проекту можна знайти на офіційному сайті Фонду братів Кличків http://www.klichkofund.org.ua/.

Довідка: Фонд братів Кличків – всеукраїнська благодійна організація, заснована Віталієм і Володимиром Кличками у серпні 2003 р., з метою створення належних умов для гармонійного розвитку підростаючого покоління України. За 5 років фонд реалізував низку соціальних проектів, які були направлені на популяризацію здорового способу життя, сприяння розвитку спорту, підтримку талановитої молоді та проведення інформаційних кампаній.

Освіта.ua
26.05.2011

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів