Osvita.ua Вища освіта Новини вищої освіти Університет КРОК взяв участь у міжнародному семінарі з проблем сучасних вишів
Університет КРОК взяв участь у міжнародному семінарі з проблем сучасних вишів

На запрошення колег з Вищої школи бізнесу – Національного університету Льюіса (Польща) представники Університету економіки та права "КРОК" брали участь в освітньому семінарі "Проблеми сучасних університетів - традиції, інновації та перспективи"

Університет КРОК взяв участь у міжнародному семінарі з проблем сучасних вишів

На заході також були присутні представники вищих навчальних закладів Донецька, Дніпропетровська, Луцька та закордонних університетів.

В рамках семінару було проведено презентації на теми, що є важливими та актуальними для розвитку сучасних університетів загалом та для міжнародного освітнього співробітництва зокрема.

Серед багатьох тем презентацій та дискусій протягом семінару були: створення спільного міжнародного вищого навчального закладу, сучасні принципи навчання управлінню фінансами та методика підготовки інноваційного випускника.

Особливу зацікавленість в учасників викликали представлення баз даних бібліотеки Вищої школи бізнесу та загальної системи адміністрування внутрішньої діяльності університету (Інтранет), яка дає викладачам та студентам доступ до організаційної та академічної інформації.

Начальник управління міжнародного співробітництва Андрій Лотарєв та керівник проектів та програм управління КРОКу Анастасія Радчук представили свій начальний заклад та програму "Подвійний диплом для бакалаврату", що адмініструється управлінням міжнародного співробітництва.

Також представники Університету "КРОК" завітали до міжнародного відділу іншого партнерського закладу – Краківської Академії ім. Ф. Моджевського, де було обговорено подальший розвиток взаємовигідних напрямків співпраці.

В результаті семінару було виокремлено сфери подальшого розвитку співробітництва як з іноземними, так і з українськими університетами в рамках ґрантової діяльності, спільних навчальних програм та програм студентської і викладацької мобільності.

Освіта.ua
26.05.2011

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!