У Києві розпочався саміт з впровадження ІКТ в освітню сферу

25 травня в Києві, за підтримки Міністерства освіти і науки, молоді та спорту та компанії "Майкрософт Україна", відбулося відкриття Українського саміту вищої освіти, присвяченого питанню інформаційно-комунікаційних технологій в освіті

У Києві розпочався саміт з впровадження ІКТ в освітню сферу

Мета Українського саміту вищої освіти – ознайомлення з провідними ІКТ-ресурсами для підвищення конкурентоспроможності вищих навчальних закладів, підтримання діалогу державних і комерційних освітніх установ і бізнесу.

У заході взяли участь представники Міністерства освіти і науки, молоді та спорту, Інституту інноваційних технологій і змісту освіти, компанії "Майкрософт Україна" та понад 100 ректорів вузів України.

Під час заходу перший заступник міністра освіти Євген Суліма наголосив на тому, що вищі навчальні заклади мають готувати висококваліфікованих спеціалістів, які є конкурентоспроможними на ринку праці.

"Особливе місце у цьому процесі посідає інтенсивне впровадження інформаційно-комунікаційних технологій в освітню сферу, що зумовлює необхідність постійного підвищення ефективності їх використання, оновлення змісту освіти та підвищення якості підготовки фахівців з інформаційно-комунікаційних технологій",- зазначив він.

У виступі Євген Суліма звернув увагу, що у сучасних умовах розвитку суспільства виникає потреба у спеціалістах, які готові ефективно працювати у бізнесі інформаційних технологій, знаходити спільну мову з менеджерами, бізнесменами, конструкторами, технологами, програмістами тощо.

За його словами, якісна підготовка фахівців у вищих навчальних закладах можлива за умови впровадження інформаційно-комунікаційних технологій у навчальний процес.

"Використання інформаційно-комунікаційних технологій має стати нормою не тільки у процесі підготовки фахівців з ІКТ, але й при підготовці фахівців технічного, економічного, гуманітарного профілів. Це зумовлює необхідність створення моделі співпраці з потужними міжнародними ІТ-корпораціями", - відзначив Є. Суліма.

Освіта.ua
25.05.2011

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів