Osvita.ua Вища освіта Новини вищої освіти У Києві завершилась Всеукраїнська студентська конференція з туризму
У Києві завершилась Всеукраїнська студентська конференція з туризму

12 травня в Києві за участі Київського університету туризму, економіки і права (КУТЕП) пройшла Всеукраїнська студентська науково-практична конференція "Інновації в сфері туризму та гостинності"

У Києві завершилась Всеукраїнська студентська конференція з туризму

Учасники Всеукраїнської студентської науково-практичної конференції, розглянувши наукові засади інноваційних процесів різноманітних аспектів туризму і гостинності, ухвалили низку пропозицій до Державного агентства України з туризму та курортів та рекомендації для підприємств сфери туризму та готельно-ресторанного бізнесу.

Рекомендації та пропозиції стосуються розробки пріоритетних програм в сфері туризму, створення сприятливого середовища для розвитку інноваційної діяльності в туризмі, впровадження системи заходів щодо покращення міжнародного іміджу України як туристичної країни.

Окрім того, учасники вирішили об’єднати зусилля членів Асоціації навчальних закладів України туристського і готельного профілю, галузевих науково-дослідних інститутів, установ і організацій сфери туризму, місцевих державних органів влади задля розвитку туризму в Україні та підготовки кваліфікованих кадрів.

З метою удосконалення знань з іноземних мов і адаптації майбутніх випускників до міжнародного ринку праці КУТЕП та інші навчальні заклади Асоціації України туристського і готельного профілю виступили з ініціативою щодо стажування українських студентів за кордоном.

Також, КУТЕП ініціював провести сертифікацію навчальних планів підготовки/перепідготовки фахівців туризму за стандартами UNWTO – спеціалізованого агентства ООН та лідируючої міжнародної організації з питань туризму. UNWTO відіграє вирішальну роль у просуванні, розвитку та універсальній доступності туризму, приділяючи особливу увагу інтересам країн, що розвиваються.

Освіта.ua
25.05.2011

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!