У Києві завершилась Всеукраїнська студентська конференція з туризму

12 травня в Києві за участі Київського університету туризму, економіки і права (КУТЕП) пройшла Всеукраїнська студентська науково-практична конференція "Інновації в сфері туризму та гостинності"

У Києві завершилась Всеукраїнська студентська конференція з туризму

Учасники Всеукраїнської студентської науково-практичної конференції, розглянувши наукові засади інноваційних процесів різноманітних аспектів туризму і гостинності, ухвалили низку пропозицій до Державного агентства України з туризму та курортів та рекомендації для підприємств сфери туризму та готельно-ресторанного бізнесу.

Рекомендації та пропозиції стосуються розробки пріоритетних програм в сфері туризму, створення сприятливого середовища для розвитку інноваційної діяльності в туризмі, впровадження системи заходів щодо покращення міжнародного іміджу України як туристичної країни.

Окрім того, учасники вирішили об’єднати зусилля членів Асоціації навчальних закладів України туристського і готельного профілю, галузевих науково-дослідних інститутів, установ і організацій сфери туризму, місцевих державних органів влади задля розвитку туризму в Україні та підготовки кваліфікованих кадрів.

З метою удосконалення знань з іноземних мов і адаптації майбутніх випускників до міжнародного ринку праці КУТЕП та інші навчальні заклади Асоціації України туристського і готельного профілю виступили з ініціативою щодо стажування українських студентів за кордоном.

Також, КУТЕП ініціював провести сертифікацію навчальних планів підготовки/перепідготовки фахівців туризму за стандартами UNWTO – спеціалізованого агентства ООН та лідируючої міжнародної організації з питань туризму. UNWTO відіграє вирішальну роль у просуванні, розвитку та універсальній доступності туризму, приділяючи особливу увагу інтересам країн, що розвиваються.

Освіта.ua
25.05.2011

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів