Osvita.ua Вища освіта Новини вищої освіти Літературний молодіжний конкурс "Витоки"
Літературний молодіжний конкурс "Витоки"

Національний університет "Острозька академія» при підтримці мецената Ореста Цапа, професора Манітобського університету (Канада), з метою виявлення творчої молоді оголошують літературний конкурс "Витоки" для молоді 14-28 років

Літературний молодіжний конкурс "Витоки"

Конкурс оголошено за такими номінаціями: поезія; проза; фентезі; літературознавство та літературна критика; твори для дітей; сценарій фільму чи вистави.

Мистецькі твори мають відповідати таким критеріям: оригінальне розкриття теми; художня довершеність; досконала композиція; цікаві образи; свіжі, незужиті рими; версифікаційна майстерність.

Твори переможців будуть опубліковані окремим збірником. У кожній номінації визначатиметься лише один переможець, якого буде нагороджено грамотою та грошовою премією в розмірі суми, еквівалентної 100 доларам США. Інші учасники будуть відзначені грамотами та грошовими преміями.

Учасники конкурсу мають надіслати до 10 вересня 2011 року не менше 20 поетичних творів (номінація "Поезія", а також поетичні твори для дітей) або не менше 10 сторінок тексту (всі інші номінації).

Роботи слід надсилати у роздрукованому вигляді та в електронному варіанті на адресу Національного університету "Острозька академія".

В окремій заявці необхідно подати відомості про себе: прізвище, ім’я, по батькові; вік; місце праці або навчання; домашня адреса; контактний телефон, електронна адреса, а також копії сторінки паспорту, де вказані прізвище й рік народження.

На конкурс приймаються лише твори, написані українською мовою. У конкурсі можуть брати участь молоді люди віком від 14 до 28 років. Оголошення підсумків відбудеться 9 листопада 2011 р.

Більш детальну інформацію про конкурс можна отримати на сайті "Острозької академії" за посиланням http://www.oa.edu.ua/ua/info/news/anonce/1588

Освіта.ua
25.05.2011

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!