Osvita.ua Вища освіта Новини вищої освіти Україна на шляху комерціалізації результатів наукових досліджень
Україна на шляху комерціалізації результатів наукових досліджень

19 травня в Одеському національному політехнічному університеті пройшов перший день роботи Міжнародного науково-практичного семінару з проблем організації венчурного бізнесу і комерціалізації результатів наукових досліджень

Україна на шляху комерціалізації результатів наукових досліджень

На початку семінару перший заступник міністра освіти і науки, молоді та спорту Євген Суліма зачитав вітальне слово міністра освіти і науки, молоді та спорту Дмитра Табачника: "Прагнення вузів, наукових установ до впровадження та комерціалізації науково-технічних розробок світового рівня є надійною запорукою стабільного економічного розвитку держави".

У своєму виступі Євген Суліма підкреслив, що лідерство в економіці сьогодні вже не можна досягти освоєнням сировинних ресурсів і традиційними виробничими потужностями.

Ефективно використовувати існуючі можливості та нарощувати національне багатство можна лише шляхом виробництва нових знань.

У роботі семінару беруть участь представники понад 50 вищих навчальних закладів країни, а також учені, фахівці та підприємці з України, Російської Федерації, Республіки Білорусь, Республіки Польща, Федеративної Республіки Німеччина та Китайської Народної Республіки.

Після закінчення семінару з врахуванням міжнародного досвіду будуть розроблені рекомендації, які потім використовуватимуться під час підготовки законодавчих актів у сфері освіти та науково-технічної діяльності.

Цього ж дня під час зустрічі з прем’єр-міністром Республіки Білорусь Михайлом Мясніковичем у Мінську прем'єр-міністр України підкреслив, що "в Україні розвиток науки перебуває на досить високому рівні, але її необхідно комерціалізувати, щоб наука почала працювати на ринок і почала працювати для людей", повідомляє урядовий портал.

З цією метою Україна пропонує Білорусі створити спільний інноваційний центр. "От росіяни створили Сколково, а у нас з вами з грошима гірша ситуація, але разом з тим давайте створимо спільний інноваційний центр на паритетних умовах", - зазначив Микола Азаров.

Прем’єр-міністри України та Республіки Білорусь домовилися провести чергове засідання міжурядової українсько-білоруської комісії з питань торгово-економічного співробітництва у Києві в другій декаді червня.

Освіта.ua
20.05.2011

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!